• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Cząstków Polski Firmowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polski, Firmowa i Cząstków

Znaleźliśmy 4,162 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15897868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28012359 15897868 Opiekun Oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602 Polecam na wynajem przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,27 m2, położone na czwartym piętrze w budynku z windą, prestiżowej inwestycji No...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
1
39 m2
2015
15893340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908344 15893340 DO WYNAJĘCIA 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy RondzieDOSTĘPNE OD 1 SIERPNIAUKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 52,30 m2 składają się:- pokój dwuosobowy- dwa pokoje jednoosobowe- łazienka z natryskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
1985
15891250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27893198 15891250 Oferuję do wynajęcia od 1 września zadbane mieszkanie trzypokojowe, Wrocław Maślice, ul. SuwalskaPOWIERZCHNIA: 54,5 m2UKŁAD POMIESZCZEŃkuchnia w aneksiesalon z wyjściem na balkon(meble oraz markiza)sypialnia 1sypialnia 2łazienkaSTANDARD I WYPOSAŻENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
54 m2
2010
15889819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862177 15889819 Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 37 m2 składają się:- pokój z aneksem kuchennym- sypialni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15889178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845751 15889178 English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu na ul. Ludwika Pasteura.Mieszkanie dostępne od zaraz! DYSTANS PIESZY DO NAJWIĘKSZYCH WROCŁAWSKICH UC...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
70 m2
1910
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo możliwość korzystania z komórki lokatorskiej oraz miejsca postojowego w garażu podziemnym.PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15844015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26819439 15844015 English version belowOferuję do wynajęcia od zaraz zadbane mieszkanie dwupoziomowe.Mieszkanie przyjazne zwierzętom! Wrocław Klecina, ul. WałbrzyskaNa wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m (po podłodze 98 m). Lokal znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (48 zł/m2)

4
-
73 m2
2005
15889327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847091 15889327 Do wynajęcia mała kawalerka położona na I piętrze dwupiętrowego budynku - ul. Proszowicka. Mieszkanie klimatyczne, kompletnie wyposażone w meble i sprzęty agd. Za domem ogródek dostępny dla mieszkańców. Bardzo dobry wyjazd z Krakowa w stronę autostra...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 490 PLN (75 zł/m2)

1
1
20 m2
-
15873087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . 27511907 15873087 SZAJNOWICZA URSYNÓW KBATY DWA POKOJE MEBLE . Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 59 m. Kuchnia umeblowana i wypo...

Warszawa (Ursynów), ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza

3 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
59 m2
2010
15896202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27972950 15896202 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę czteropokojowego mieszkania w budynku z 2018 roku, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku, a do dyspozycji najemcy jest miejsce parkingowe w hali garażowej ora...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 100 PLN (45 zł/m2)

4
2
92 m2
2018
15888784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27825387 15888784 Przedstawiamy nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w eleganckim budynku oddanym do użytku w 2021 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość udogodnień. Wnętrze o powierzchni 42 m składa się z przes...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 PLN (77 zł/m2)

2
1
42 m2
2021
15867834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27352769 15867834 Wyjątkowe ! Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie w Zamieniu idealne miejsce do zamieszkania od zaraz. Wybudowane w 2025 roku, w stanie idealnym nowym, gotowe do wprowadzenia się, z pełnym wyposażeniem i komfortem. Przestronne wnętrza o łącznej powi...

Zamienie (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

4 300 PLN (81 zł/m2)

3
1
53 m2
2025