- Nieruchomości na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe
- Pokoje4
- Łazienki-
- Powierzchnia 90m2
- Rodzaj Mieszkanie
- Cena 5 300 PLN
- MiastoKraków
- Rok budowy2015
Opis szczegółowy
|
Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym
*Zdjęcia należą do właściciela oferty
Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 90 m², zlokalizowany na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu w Krakowie.
Nieruchomość stanowi idealne połączenie wygody mieszkania z atutami domu - do apartamentu przynależy prywatny ogródek o powierzchni ok. 1 ara, duży taras, garaż w bryle budynku oraz dodatkowe miejsce postojowe na terenie osiedla.
Układ i standard:
Duży , funkcjonalny i w pełni umeblowany salon z wyjściem na taras , z którego prowadzą schody do ogródka.
3 komfortowe sypialnie
Osobna nowoczesna kuchnia wyposażona w meble na zamówienie oraz sprzęt AGD.
Oddzielne pomieszczenie , które może służyć jako garderoba lub pomieszczenie gospodarcze.
Łazienka z wanną i prysznicem
Dodatkowe atuty:
prywatny ogród (ok. 1 ar) - doskonały do relaksu i spotkań
garaż w bryle budynku
dodatkowe miejsce postojowe
kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle
Lokalizacja:
Apartament położony jest w południowej części Krakowa, w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy oraz punkty usługowe.
Bardzo dobra komunikacja - szybki dojazd do głównych arterii miasta oraz dogodny dostęp do transportu publicznego. W kilka minut można dotrzeć do pętli Czerwone Maki (tramwaje i autobusy).
Koszty:
odstępne: 5 300 zł
czynsz administracyjny: 750 zł
kaucja: do uzgodnienia
dodatkowo płatne media : prąd , gaz , internet
Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Zdjęcia mogą zawierać dodane elementy dekoracyjne, które nie są częścią wyposażenia nieruchomości.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości
Urszula Grecka
tel. XXXXX186
Adres email ukryty
::DODATKOWE INFORMACJE |
Kategoria oferty: Mieszkania dla rodzin z dziećmi |
Teren ogrodzony: TAK |
Opłaty w czynszu: zaliczka na fundusz remontowy, wywóz śmieci, woda/ryczałt na wodę, woda, sprzątanie, fundusz remontowy, Części wspólne, administracja |
Opłaty wg liczników: prąd, gaz |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Garaż: garaż w budynku |
Stan lokalu: bardzo dobry |
Okna: PCV |
Instalacje: ELEKTRYCZNA, GAZOWA |
Tarasy: taras |
Powierzchnia ogródka [m2]: 100 |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 90 |
Rok budowy: 2015 |
Liczba pokoi: 4 |
Liczba sypialni: 3 |
Podłogi pokoi: panele podłogowe |
Ściany pokoi: gładzie gipsowe |
Wyposażenie pokoi: umeblowane |
Typ kuchni: jasna z oknem |
Rodzaj kuchni: kuchnia jasna, osobno |
Podłoga kuchni: płytki |
Wyposażenie kuchni: lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar, płyta indukcyjna, piekarnik |
Typ łazienki: razem z wc |
Liczba łazienek: 1 |
Glazura łazienki: nowego typu |
Podłoga łazienki: płytki |
Wyposażenie łazienki: WC, wanna, prysznic, pralka |
Ściany łazienki: glazura |
Wyposażenie dodatkowe: Wanna, szafki, lustro |
Liczba przedpokoi: 1 |
Podłoga przedpokoi: płytki |
Ściany przedpokoi: gładzie gipsowe |
Wyposażenie przedpokoi: szafa zabudowana |
Typ kaucji: dwumiesięczna |
::LINK DO STRONY |
Adres www ukryty
::KONTAKT DO AGENTA |
Urszula Grecka |
XXXXX186 |
Adres email ukryty
::DANE BIURA |
Oddział BS2, Rynek Pierwotny |
Przewóz 47 |
30-081 Kraków |
12XXXXX-45
--------------------------
::GRATIS | Nasza prowizja zawiera: koszt przedwstępnej notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego.
::GWARANCJA | Gwarancja zwrotu zadatku. Więcej informacji na Adres www ukryty
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15866209
- Data publikacji: 14 maja 2026 18:40 (2 dni temu)
- Liczba pokoi: 4
- Piętro: 1 / 1
Mapa
Małopolskie, Kraków, Dębniki ,
Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem - Kraków, Dębniki
nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15866209
5 300 PLN
59 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 90m2
- Pokoje 4
- Rok budowy 2015
Opis - Mieszkanie
|
*Zdjęcia należą do właściciela oferty
Układ i standard:
3 komfortowe sypialnie
Łazienka z wanną i prysznicem
Dodatkowe atuty:
prywatny ogród (ok. 1 ar) - doskonały do relaksu i spotkań
garaż w bryle budynku
dodatkowe miejsce postojowe
kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle
Lokalizacja:
Koszty:
odstępne: 5 300 zł
czynsz administracyjny: 750 zł