• Nieruchomości na wynajem

Lokal Parterowy 42m2 z witryną Wrzeszcz Okazja

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 42m2
  • Rodzaj Lokal usługowy
  • Cena 2 500 PLN
  • MiastoGdańsk
  • Rok budowy1950

Opis szczegółowy

Lokal parterowy z witrynką w doskonałej lokalizacji Wrzeszcza położony przy ulicy Kościuszki, 
idealny pod wszelką działalność z wyjątkiem gastronomii.

Pomieszczenia
- Pomieszczenie z oknem witrynowym o pow. ok. 15m2 (południowe)
- Pomieszczenie o pow. ok. 15 m2 
- Toaleta z umywalką 1,2 m2
- szatnia (dwie szafki metalowe na ubrania) o pow. ok 2,5m2
  Wysokość pomieszczeń 2,7h

Zalety
- Doskonały lokalizacja w sercu głównych ulic
- Parter z witryną 
- Jest klimatyzacja
- Komunikacja tramwaj i autobus

Lokalizacja
Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum dzielnicy, doskonale skomunikowana.

Oplata eksploatacyjne
Opłaty dodatkowe ok 400zł (ochrona, zarządca) +woda + prąd 
Ogrzewanie na prąd. 
Kaucja 3500zł

Polecam zapraszam na prezentację.

---------------------------------------------
Dom & House - Specjaliści od marzeń.
- Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
- Znajdziemy najtańszy kredyt
- Pomoc prawna dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnym i prawnymi
- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893120
  • Data publikacji: 14 maja 2026 20:22 (15 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2

Mapa

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz ,
Małgorzata Szotowska

Małgorzata Szotowska

+48XXXXXX688
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Usługowy na wynajem - Gdańsk, Wrzeszcz

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15893120

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 500 PLN

60 zł/m2
Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 42m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1950

Opis - Lokal Parterowy 42m2 z witryną Wrzeszcz Okazja

idealny pod wszelką działalność z wyjątkiem gastronomii.

Pomieszczenia
- Pomieszczenie o pow. ok. 15 m2 
- Toaleta z umywalką 1,2 m2
- szatnia (dwie szafki metalowe na ubrania) o pow. ok 2,5m2
  Wysokość pomieszczeń 2,7h

Zalety
- Doskonały lokalizacja w sercu głównych ulic
- Parter z witryną 
- Jest klimatyzacja
- Komunikacja tramwaj i autobus

Lokalizacja

Oplata eksploatacyjne
Opłaty dodatkowe ok 400zł (ochrona, zarządca) +woda + prąd 
Ogrzewanie na prąd. 
Kaucja 3500zł

Polecam zapraszam na prezentację.

---------------------------------------------
Dom & House - Specjaliści od marzeń.
- Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji
- Znajdziemy najtańszy kredyt
- Znajdziemy najtańsze ubezpieczenie nieruchomości

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893120
  • Data publikacji: 14 maja 2026 20:22 (15 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2