• Nieruchomości na wynajem

Lokal Komercyjny sklep

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 146m2
  • Rodzaj Sklep
  • Cena 12 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2003

Opis szczegółowy

Lokal użytkowy – ul. Racławicka w Warszawie.
Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku. Lokal posiada duże witryny zapewniające doskonałą widoczność oraz możliwość montażu podświetlanej reklamy.
Wysokość pomieszczeń wynosi 3 m.
W lokalu znajdują się:
duża sala (widoczne instalacje placu zabaw zostaną usunięte),zaplecze kuchenne (kuchnia + pom. magazynowe),mniejsza sala,łazienka z wc,pomieszczenie gospodarcze.Możliwe przeznaczenie:
• działalność usługowa, handlowa lub biurowa,
• gabinety medyczne, rehabilitacyjne, placówki POZ,
• firmy szkoleniowe, kancelarie, showroom,
• gastronomia – po odpowiedniej adaptacji.
Możliwość parkowania w bezpośredniej okolicy lokalu.

Budynek:
Budynek biurowy mieszczący się na Ochocie w okolicy ulicy Żwirki i Wigury, na pograniczu Ochoty i Mokotowa. Dobry dojazd do Centrum, Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina oraz Południowej Obwodnicy Warszawy. W bliskim sąsiedztwie są restauracje, sklepy, punkty usługowe.

English description:
Commercial space - Racławicka Street in Warsaw.
We are offering a commercial space for rent located on the ground floor of the building. The space features large windows that provide excellent visibility and the option to install illuminated signage.
The ceiling height is 3 meters.
The space includes:
a large room (visible playground installations will be removed),kitchen facilities (kitchen + storage rooms),a smaller room,a bathroom with a toilet,utility room.Possible uses:
. service, retail, or office use,
. medical offices, rehabilitation centers, primary care facilities,
. training companies, law firms, showrooms,
. food service - following appropriate renovation.
Parking available in the immediate vicinity of the premises.

Podstawowe Koszty eksploatacyjne m2 : 6,00 PLN Stan lokalu : Do odświeżenia Witryna : Tak Pomieszczeń : 3 Wejście : Z ulicy
Budynek Rodzaj budynku : Biurowiec Rok budowy : 2003 Liczba pięter : 5 Winda : Tak
Standard Klimatyzacja : Tak Wentylacja wymuszona : Tak Otwierane okna : Tak Podwieszane sufity : Tak Podnoszone podłogi : Nie Światłowód : Tak
Bezpieczeństwo Alarm : Nie
Media i wyposażenie Ogrzewanie : CO miejskie, Ciepła woda : Wodociąg miejski, Gaz : Tak Liczba osobnych toalet : 1
Miejsca parkingowe Parking naziemny : 21
Bezpieczeństwo budynku Kontrola dostępu : Tak Monitoring : Tak Ochrona : Tak Recepcja : Tak Domofon : Nie
Czynsz zawiera: Czynsz administracyjny : Nie Woda : Nie Ogrzewanie : Nie Prąd : Nie
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894952
  • Data publikacji: 19 maja 2026 07:22 (11 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ochota ,
Robert Święcki

Robert Święcki

+48XXXXXX625
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Sklep na wynajem - Warszawa, Ochota

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15894952

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

12 000 PLN

82 zł/m2
Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Robert Święcki

+48221853625

Główne cechy:

  • Powierzchnia 146m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 2003

Opis - Sklep

Lokal użytkowy – ul. Racławicka w Warszawie.
Wysokość pomieszczeń wynosi 3 m.
W lokalu znajdują się:
• działalność usługowa, handlowa lub biurowa,
• gabinety medyczne, rehabilitacyjne, placówki POZ,
• firmy szkoleniowe, kancelarie, showroom,
• gastronomia – po odpowiedniej adaptacji.
Możliwość parkowania w bezpośredniej okolicy lokalu.

Budynek:

English description:
Commercial space - Racławicka Street in Warsaw.
The ceiling height is 3 meters.
The space includes: