• Nieruchomości na wynajem

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 92m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 6 700 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2023

Opis szczegółowy

Oferuję do wynajęcia wygodny 4-pokojowy apartament na osiedlu ECHO Rytm Kabaty, 3 minut spacerem od stacji metra Kabaty.
Mieszkanie składa się z :
przestronnego salonu, z którego wychodzi się na duży balkon, ciągnący się wzdłuż wszystkich pokoi, balkon ma powierzchnię 17 mkw.,kuchni w aneksie - wyposażonej w nowe, niezbędne sprzęty AGD. Kuchnia i salon mają powierzchnię 25 mkw.3 sypialni o powierzchniach: 10, 12, 13 mkw.,dużej łazienki o powierzchni 7,5 mkw. z kabiną prysznicową, wanną, pralką,oddzielnego wc - 1,8 mkw.,pojemnej garderoby - 6 mkw.,holu z szafą.Apartament jest zadbany, czysty. Jest bardzo jasny dzięki dużym oknom wychodzącym na stronę zachodnią.
Możliwe jest umeblowanie mieszkania, ale będzie zależało od długości umowy.
Można wynająć z miejscem parkingowym lub bez. Do wyboru. Cena miejsca miesięcznie to 350 zł.
Najemca opłaca dodatkowo czynsz do administracji w wysokości 1320 zł plus prąd oraz jeśli przekroczy zaliczki na media, które są w czynszu.

Właściciel oczekuje umowy najmu okazjonalnego. Minimalny okres najmu to 1 rok.
Oferta dla najemcy niepalącego i bez zwierząt.
Jest to propozycja idealna dla rodziny, dla osób ceniących spokój, bliskość natury i bardzo dobrą komunikację z całym miastem.
Zapraszam na prezentację!

Budynek:
Budynek oddany do użytku w 2023 roku.
Projekt uwzględnia różne potrzeby mieszkańców: dostępne pomieszczenia na rowery, miejsca do odpoczynku i rekreacji.
Zadbane otoczenie budynku.

Lokalizacja:
Świetna lokalizacja ze względu na dogodną komunikację zarówno samochodem, jak i transportem miejskim.
Niezbędna infrastruktura: sklepy, restauracje, bankomaty, park, las, przychodnie w bardzo bliskiej odległości.
3 minuty do stacji metra Kabaty i pętli autobusowej, 5 minut do Lasu Kabackiego.

Zapraszam na prezentacje i do kontaktu!
Chętnie odpowiem na Państwa pytania.
English description:
I am offering a comfortable 4-bedroom apartment for rent in the ECHO Rytm Kabaty complex, a 3-minute walk from the Kabaty metro station.
The apartment consists of:
a spacious living room opening onto a large balcony that runs along all the rooms; the balcony has an area of 17 sq. m.,a kitchenette equipped with new, essential appliances. The kitchen and living room have a combined area of 25 sq. m.,3 bedrooms with areas of 10, 12, and 13 sq. m.,a large bathroom with an area of 7.5 sq. m., featuring a shower stall, bathtub, and washing machine,a separate toilet - 1.8 sq. m.,a spacious walk-in closet-6 sq. m.,a hallway with a closet.The apartment is well-maintained and clean. It is very bright thanks to large windows facing west.
Furnishing the apartment is possible, but it will depend on the length of the lease.
It can be rented with or without a parking space. Your choice. The monthly price for the parking space is 350 PLN.
The tenant also pays an additional fee to the property management of 1,320 PLN, plus electricity, and any excess over the utility advance payments included in the rent.
The owner is looking for a short-term lease agreement. The minimum lease term is 1 year.
This offer is for a non-smoking tenant with no pets.
This is an ideal option for a family or for those who value peace and quiet, proximity to nature, and excellent access to the entire city.
Come see it for yourself!

Building:
The building is scheduled to open in 2023.
The design takes into account the diverse needs of residents: accessible bicycle storage, areas for rest and recreation.
Well-maintained surroundings.

Location:
Great location thanks to easy access by both car and public transportation.
Essential amenities: shops, restaurants, ATMs, a park, a forest, and clinics are all within walking distance.
3 minutes to the Kabaty metro station and bus terminal, 5 minutes to Kabacki Forest.
 

Struktura kosztówCzynsz administracyjny: Dodatkowo płatny (1 320 zł)Ogrzewanie: W czynszu administracyjnymWoda: W czynszu administracyjnymPrąd: Dodatkowo płatny (270 zł)Gaz: Internet: Dodatkowo płatnyTV kablowa/sat.: Indywidualna umowaMiejsce postojowe: Dodatkowo płatny (350 zł)Opłaty Kaucja : 8500 Czynsz adm. : Dodatkowo płatny (1 320 zł) Woda : W czynszu adm. Prąd : Dodatkowo płatny (270 zł) Ogrzewanie : W czynszu adm. Gaz : Brak Internet : Dodatkowo płatny TV Kablowa / sat. : Indywidualna umowa Miejsce postojowe : Dodatkowo płatny (350 zł)
Podstawowe informacje Rodzaj : Apartament Stan lokalu : Bardzo dobry Umeblowanie : Możliwe Salon : 25 mkw. Kuchnia : Aneks Liczba łazienek : 1 Lb. oddzielnych toalet : 1
Budynek Rok budowy : 2023 Stan budynku : Idealny Winda : Tak Udog. dla niepełnosprawnych : Tak Teren ogrodzony : Nie Ochrona : Tak
Powierzchnia dodatkowa Liczba balkonów : 1 Balkon : Balkon Klasyczny, Piwnica : Nie Komórka : Nie Ogród : Nie
Media i wyposażenie Klimatyzacja : Nie Ogrzewanie : CO miejskie, Ciepła woda : Wodociąg miejski, Gaz : Nie Wyposażenie łazienek : Grzejnik drabinkowy, Pralka, Prysznic, Umywalka, Wanna, WC, Wyposażenie kuchni : Lodówka, Meble w zabudowie kuchennej, Okap, Piekarnik, Płyta indukcyjna, Zlewozmywak, Zmywarka,
Miejsca parkingowe Parking podziemny : 1
Infrastruktura Dostępne w okolicy : Bank, Bar, Centrum handlowe, Kościół, Las, Park, Plac zabaw, Przedszkole, Restauracja, Szkoła, Szpital,
Komunikacja Transport publiczny : Autobus, Autostrada, Lotnisko, Metro,
Świadectwo charakterystyki energetycznejWskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową: 46,4800 kWh/(m2 rok)Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową: 67,7800 kWh/(m2 rok)Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną: 65,8200 kWh/(m2 rok)Jednostkowa wielkość emisji CO2 : 0,0300 t CO2/(m2 rok)Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową: 3,5800 %
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897028
  • Data publikacji: 21 maja 2026 15:52 (59 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 4 / 5

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów ,
Monika Jóźwiak

Monika Jóźwiak

+48XXXXXX025
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem - Warszawa, Ursynów

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15897028

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

6 700 PLN

73 zł/m2
Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Monika Jóźwiak

+48223269025

Główne cechy:

  • Powierzchnia 92m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2023

Oferta dla najemcy niepalącego i bez zwierząt.
Zapraszam na prezentację!

Budynek:
Budynek oddany do użytku w 2023 roku.
Zadbane otoczenie budynku.