• Nieruchomości na wynajem

Przestronne 4 pokoje z osobną kuchnią, garaż

  • Pokoje4
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 123m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 8 700 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1994

Opis szczegółowy

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 123m2, parter/3 bez windy w budynku z 1994r. przy ul. Konstancińskiej, Mokotów, Sadyba.

Idealne dla rodziny, pary, współlokatorów. Dostępne bez mebli ruchomych.

Cena: 8 700 zł + 2000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 10 000 zł.

Świetna lokalizacja, blisko liczne sklepy, punkty usługowe, poczta, restauracje, supermarket, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, 450m do galerii Sadyba Best Mall (m.in. food court i kino). Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, tylko 3 min. pieszo do przystanków autobusowych i 7 min. pieszo do przystanków tramwajowych. Zielona okolica, 5 min. pieszo do Parku im. Dygata.

Mieszkanie to:
* salon: regał;
* sypialnia z wyjściem na loggię;
* sypialnia;
* sypialnia;
* osobna kuchnia z oknem: szafki, zlew, płyta grzewcza, lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik;
* łazienka: umywalka, szafki, prysznic, wc;
* łazienka: umywalka, szafki, wanna, wc;
* pralnia: pralka, suszarka;
* przedpokój: szafa z lustrem;
* loggia.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym obowiązkowe, dodatkowo płatne 300 zł. Do dyspozycji Najemcy piwnica oraz naziemne miejsce postojowe na terenie posesji za szlabanem, w cenie najmu.

Ogrzewanie miejskie. Na podłodze parkiet drewniany. 

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897087
  • Data publikacji: 21 maja 2026 17:46 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Jan Praski

Jan Praski

+48XXXXXX632
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15897087

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

8 700 PLN

71 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Jan Praski

+48884994632

Główne cechy:

  • Powierzchnia 123m2
  • Pokoje 4
  • Rok budowy 1994

Opis - Przestronne 4 pokoje z osobną kuchnią, garaż

* łazienka: umywalka, szafki, prysznic, wc;
* łazienka: umywalka, szafki, wanna, wc;
* pralnia: pralka, suszarka;
* przedpokój: szafa z lustrem;
* loggia.

Ogrzewanie miejskie. Na podłodze parkiet drewniany. 

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897087