• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Gdynia Wielki Kack

Znalezionych ofert: 4

15866675 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27323335 15866675 Gdynia Wielki Kack - powierzchnia usługowa do wynajęcia. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja, łatwy dojazd do budynku z ulicy Wielkopolskiej (ok. 79m), świetna komunikacja publiczna (PKM, autobus, trolejbus), łatwy dojazd do obwodnicy Trójmiejskiej...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

31 972 PLN (80 zł/m2)

12
-
399 m2
2008
15889553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pok. z widokiem na zieleń-Gdy Wielki Kack 27852141 15889553 Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 59m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo.Mieszkanie znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym 3-piętrowym budynku na 2-piętrze.W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą ...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 300 PLN (56 zł/m2)

3
1
59 m2
2001
15760202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pracownia, Warsztat, Magazyn! Na wynajem 80m2 25351242 15760202 Lokal do wynajęcia w Gdyni - Wielki Kack, ul. Wielkopolska.Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 80 m², idealny dla osób poszukujących przestrzeni do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej - doskonale sprawdzi si...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15791729 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Plac do wynajęcia przy zjeździe na S6 25997467 15791729 Tylko u nas !!!Najatrakcyjniejsza działka w okolicy przy zjeździe przy głównej trasie S6 w Gdyni na Wielkim KackuKaczych Bukach.Działka o pow.2780m2 .Działka jest płaska, utwardzona, ogrodzona z bezpośrednim wjazdem od ulicy głównej, blisko terenu pr...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 896 PLN

-
-
2780 m2
-