• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Chmielna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chmielna

Znaleźliśmy 4,871 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999
15894224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933527 15894224 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Bardzo jasne, dwustronne, duże okna. Piękny widok, z jednej strony na zielone podwórko, z drugiej na zabytkowe budynki. Przestronny salon z wyjściem na loggię, sypialnia z szafą, kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
56 m2
1952
15896157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971175 15896157 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------Bez prowi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (368 zł/m2)

1
-
19 m2
2020
15896154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971174 15896154 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (557 zł/m2)

1
-
14 m2
2020
15896158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971168 15896158 Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 600 PLN (538 zł/m2)

1
-
29 m2
2020
15881012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620662 15881012 Nowoczesny biurowiec znajduje się na granicy dzielnic Włochy i Ochota.Powierzchnia gotowa do wejścia.Czynsz najmu to 11 Eurom2 - w tym koszty eksploatacji.Szybki dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy i tras wylotowych zapewnia sprawną komunikacjęO...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 974 PLN (29 zł/m2)

11
-
486 m2
1997
15896077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27966333 15896077 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.112 m2 na warszawskim Śródmieściu, na 1 piętrze w budynku biurowym blisko stacji Metro Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 552 PLN (121 zł/m2)

5
-
112 m2
2012
15893792 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921146 15893792 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25,29 m, położony na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokalu-jeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza-lokal narożny z doskonał...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 239 PLN (50 zł/m2)

1
-
25 m2
1993
15895212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960939 15895212 Biuro w sercu Górnego Mokotowa.Powierzchnia w kameralnym nowoczesnym biurowcu na warszawskim Wyględowie.Układ pomieszczeń:5 gabinetówsala konferencyjnaopen space na 10 biurektoalety w częściach wspólnych budynkuAtuty lokalizacji:doskonała komunikacja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 747 PLN (67 zł/m2)

11
-
190 m2
2011
15895198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960797 15895198 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 260 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 051 PLN (89 zł/m2)

11
-
260 m2
2001
15895207 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960795 15895207 Warszawa - Do podnajmu: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 644 m2 na 10 piętrze w biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 340 PLN (24 zł/m2)

6
-
644 m2
2020
15895206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27960794 15895206 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,mail: [email protected])--------------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 523 PLN (104 zł/m2)

11
-
667 m2
2013