• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Dobra

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dobra

Znaleźliśmy 4,892 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15897982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28016755 15897982 Warszawa - Do wynajęcia: Biuro serwisowane dla 2 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (300 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15872926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27506720 15872926 Wynajmę bardzo ładne biuro 2 piętro super lokalizacja metro sklepy,bardzo dużo linii autobusowych .Lokal 450m2 może być wynajęty w całości lub w konfiguracji dwóch lokali 150m2 oraz 300m2.lokal z dobrym dojazdem blisko autostrada A2,salony samochodow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
450 m2
2000
15811984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26453237 15811984 wynajmę bardzo ładną powierzchnię usługowo magazynową 280m2 z witryną 270 m2 magazyn 6 m wysoki z dużymi drzwiami wjazdowymi z witryną,na podłodze w części usługowej płytki bardzo widny,super dojazd z kazdej strony Warszawy metrem,autostradą,autobuse...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (75 zł/m2)

3
-
530 m2
2000
15331363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16018030 15331363 wynajmę bardzo ładną powierzchnie 600m2 po produkcji leków 4m wysoką podłoga bezpyłowa, płytki na ścianach super lokalizacja woda,prąd ogrzewanie okolice ulicy Modlinskiej,ochrona parter dobry dojazd samochodowPowyższa informacja nie stanowi oferty w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15258820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14048989 15258820 wynajmę halę magazynową 650m2,2500m2 kazda dzialalnośc w super lokalizacji 13m wysoka skalki,plany filmowe,tor kartingowy itp.koszt przygotowania powierzchni do uzgodnienia z wlascicielemMoże być wypożyczalnia sprzętu budowlanego lub sklad budowlany ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (22 zł/m2)

11
-
650 m2
2000
14235093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 15910 14235093 WYNAJMĘ biuro 450M2,M2 4M WYSOKOŚĆI BIURA RÓZNEJ WIELKOŚĆIBARDZO DOBRA LOKALIZACJICENA MAGAZYNU 25ZLM2+2ZL MEDIAdobry dojazd tira duże drzwi parter 150m2Z BIURA MOZLIWOŚĆ ZROBIENIA HOSTELU 450M2 10 DUZYCH POKOJIPowyższa informacja nie stanowi oferty ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 250 PLN (25 zł/m2)

1
-
450 m2
2000
12037123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15895 12037123 Wynajmę 130m2 po przedszkolu drugie piętro winda dwie duże sale, gabinet,szatnia,łazienki,kuchnia bardzo dobra lokalizacja cena 32złm2 bardzo dobra okolica dużo domów wokoło nowych najemców z małymi dziecmi OKAZJABIURO85M2 1PIĘTRO JEDNA POWIERZCHNIA ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (32 zł/m2)

5
-
130 m2
2000
12424341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15887 12424341 Powierzchnia usługowo-magazynowa parter skladowanie 6m wysoki duże drzwi wjazdowe podłoga betonowa budynek murowany nie ogrzewany bardzo dobry dojazd tira,teren z ochroną ogrodzonyPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 450 PLN (25 zł/m2)

2
-
338 m2
1980
15897561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006458 15897561 Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy-----...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 623 PLN (77 zł/m2)

2
-
47 m2
2016
15897501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005300 15897501 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,40 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 PLN (40 zł/m2)

1
-
23 m2
2008
15897498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28005299 15897498 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.30,31 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 PLN (39 zł/m2)

1
-
30 m2
2008
15895620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962975 15895620 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach.Atuty:Lokalizacja - najszybciej rozwijająca się część dzielnicy Włochy, nieopodal stacji PKP, Komunikacja - 2 min pies...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (72 zł/m2)

4
-
138 m2
2017