• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów Puławska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Puławska

Znaleźliśmy 1,062 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Mokotów Warszawa

15894685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro serwisowane dla 3 osób na Mokotowie 27948142 15894685 Biuro serwisowane dla 3 osób w centrum MokotowaCena najmu - od 1500 zł osobę miesięcznie0% prowizjiOrientacyjny koszt najmu: 1500 zł x 3 osoby, czyli 4500 zł miesięcznieUmowa na 12 miesięcyWartość zabezpieczenia - 2 miesięczna wartość najmu Biuro zna...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (150 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15894683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal biurowy 81 m2- m. Racławicka 27948140 15894683 Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i jasny lokal biurowy o powierzchni 81 m², położony w doskonale skomunikowanej części Warszawy, tuż przy stacji metra Racławicka. To idealna propozycja dla firm poszukujących komfortowego biura z wygodnym dojazdem ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (86 zł/m2)

11
-
81 m2
-
15894065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922872 15894065 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 168 PLN (75 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15894082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27922882 15894082 dostęp do wody w lokalu-----------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,11 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 224 PLN (58 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15894071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27922878 15894071 dostęp do wody w lokalu-----------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.122,82 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 123 PLN (58 zł/m2)

3
-
122 m2
2013
15894068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922877 15894068 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 332 PLN (74 zł/m2)

1
-
18 m2
2000
15893811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921155 15893811 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,30 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany l...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 585 PLN (81 zł/m2)

2
-
32 m2
2000
15892434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898769 15892434 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,50 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 925 PLN (51 zł/m2)

1
-
38 m2
1998
15892436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898767 15892436 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.461,38 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 476 PLN (81 zł/m2)

6
-
461 m2
2017
15848266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935157 15848266 Do wynajęcia lokal użytkowy o pow 171m2 (plus przynależne miejsce garażowe).Bardzo dobry dojazd, okolica łącząca funkcje biurowe i mieszkalne.Lokal aktualnie użytkowany jako biuro - zaprojektowane jako połączenie open space i półzamkniętych powierzch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (105 zł/m2)

11
-
171 m2
-
14599278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147528 14599278 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę strzeżony przez aktywne systemy dozoru ele...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 619 PLN (54 zł/m2)

11
-
30.05 m2
-
14599241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 147521 14599241 Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 złm2m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe.Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto.Miejsce parkingowe netto 165 złm-c.Możliwość podziału lokalu na 65m2+87m2.Teren jest ogrodzony i przez całą dobę str...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 474 PLN (55 zł/m2)

11
-
153 m2
-