• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów Warszawa

Znalezionych ofert: 1 050

15549355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20937357 15549355 wynajmę dwa magazyny okazyjna cena dobra lokalizacja rampa,winda towarowa do 1600kg. 1.magazyn wielkosci 240 m2,drugi magazyn 450 m2 ogrzewane w okazyjnej cenie28.50zł z ogrzewaniem+prąd wg licznika-siłaPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 840 PLN (29 zł/m2)

1
-
240 m2
1980
15867346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27344103 15867346 Oferujemy wynajem lokalu biurowego o łącznej powierzchni 82,64 m2 przy ul. Czerniakowskiej (róg Chełmskiej).Trzy przechodnie pokoje - do każdego pokoju jest bezpośrednie wejście z korytarza. Istnieje możliwość wynajmu całości, ale również części: 1-g...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 740 PLN (70 zł/m2)

1
-
82 m2
1990
15859267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27165411 15859267 Przedmiotem najmu jest wykończony lokal usługowy, który znajduje się w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 24. To inwestycja Matexi z 2023 roku z 112 mieszkaniami i lokalami usługowymi na parterze. Budynek ma 9 pięter. Lokal jest w pełni wykończony w ba...

Warszawa (Mokotów), Domaniewska

11 000 PLN (136 zł/m2)

1
-
81.07 m2
2023
12424341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15887 12424341 Powierzchnia usługowo-magazynowa parter skladowanie 6m wysoki duże drzwi wjazdowe podłoga betonowa budynek murowany nie ogrzewany bardzo dobry dojazd tira,teren z ochroną ogrodzonyPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 450 PLN (25 zł/m2)

2
-
338 m2
1980
12057718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15883 12057718 Wynajme magazyn 110m2 parter rampa ogrzewany 4m wysoki od zaraz ,50m2 3piętro winda okazyjna cena 23złm2 z mediami bardzo dobra lokalizacja rózna działalnośCMAGAZYN 420M2 BIURO 110 M2 OGRZEWANY CENA 23ZŁM2 BIURO 45ZŁM2 PARKING OCHRONA MAGAZYN 5M WYSO...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 530 PLN (23 zł/m2)

1
-
110 m2
1980
14262146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15908 14262146 wynajmę magazyn 410m2 3 piętro winda rampa wys.4m okazyjna cena 22złm2 wejscie bezpośrednio z windy o udzwigu 1000kg biura od 20m cena 35 złPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów prawa, a jedynie zapr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 020 PLN (22 zł/m2)

1
-
410 m2
1980
15884007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27692046 15884007 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Naj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 548 PLN (81 zł/m2)

1
-
19 m2
2013
15870492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428579 15870492 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 895 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 190 PLN (69 zł/m2)

11
-
895 m2
2009
15870493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428585 15870493 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 415 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 835 PLN (69 zł/m2)

11
-
415 m2
2009
15870501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428582 15870501 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2675m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Konstruktorskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

185 882 PLN (69 zł/m2)

11
-
2675 m2
2009
15891018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27884740 15891018 Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow.980 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117 , mail: [email protected])------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

70 448 PLN (72 zł/m2)

1
-
980 m2
2011
15870488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428478 15870488 Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2563 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117 , mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

184 243 PLN (72 zł/m2)

1
-
2563 m2
2011