• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów Wołoska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wołoska

Znaleźliśmy 1,071 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Mokotów Warszawa

15890044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867806 15890044 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (250 zł/m2)

7
-
22 m2
2008
15890059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867801 15890059 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 29-32 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez pro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 000 PLN (333 zł/m2)

1
-
144 m2
2005
15890054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867799 15890054 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27-32 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez pro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 000 PLN (338 zł/m2)

1
-
142 m2
2005
15890043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867797 15890043 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (356 zł/m2)

1
-
18 m2
2005
15890072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867787 15890072 Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (367 zł/m2)

1
-
9 m2
2000
15886730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766004 15886730 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 1060 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

73 659 PLN (69 zł/m2)

11
-
1060 m2
2008
15886729 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766003 15886729 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 558 m2 na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 775 PLN (69 zł/m2)

11
-
558 m2
2008
15836981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724122 15836981 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1763m2 na 1 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

109 837 PLN (62 zł/m2)

11
-
1763 m2
2015
15664225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę lokal usługowy Na Marina Mokotów 23546908 15664225 ZDJĘCIE POGLĄDOWESprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m.LOKALIZACJAOsiedle Marina Mokotów liczy ponad 5 tys mieszkańców.Nieruchomość znajduję się na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu Marina Mokotó...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (88 zł/m2)

1
-
78 m2
2006
14648050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne biuro na Mokotowie. 155423 14648050 Do wynajęcia przestrzeń 135m2, stanowiąca osobny lokal, przeznaczona pod działalność biurową lub usługową.Lokal w bardzo dobrym stanie z możliwością własnej adaptacji. Do opłaty czynszu w kwocie 8500zł netto należy doliczyć opłaty eksploatacyjne (ogr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
135 m2
-
15888891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831834 15888891 Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 4 osób na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 PLN (70 zł/m2)

1
-
6 m2
2013
15872396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491848 15872396 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1031 m2 na 7 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

64 232 PLN (62 zł/m2)

11
-
1031 m2
2009