• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Wola Warszawa

Znalezionych ofert: 662

15895893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962822 15895893 Oferuję do wynajęcia eleganckie, klimatyczne biuro o powierzchni 47 m2. Biuro znajduje się w prestiżowej lokalizacji, na warszawskiej Woli, na granicy ze Śródmieściem niedaleko Ronda ONZ.Atuty:Lokalizacja - bliska Wola, na granicy ze Śródmieściem War...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (79 zł/m2)

3
-
47 m2
1955
15895875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962769 15895875 Przedstawiam do wynajęcia elegancką, odświeżoną przestrzeń biurową o powierzchni 90 m2. Biuro w pełni wyposażone, w znakomitej lokalizacji - 5 min spacerem do Norblina oraz stacji metra Rondo ONZ.Atuty:Lokalizacja - biznesowe centrum na warszawskiej ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (78 zł/m2)

3
-
90 m2
2006
15895346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962087 15895346 Oferuję do wynajęcia biuro o powierzchni 24,53 m2 w budynku biurowym przy ul. Żelaznej w Warszawie. Doskonała lokalizacja 2 minuty pieszo przystanek autobusowy.Atuty budynku i lokalizacji: recepcja i całodobowa ochrona, dostęp do budynku 247, przy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 303 PLN (94 zł/m2)

11
-
24.53 m2
1970
15896179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27971284 15896179 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 13,50 m2 na parterze w okolicach ul. Sokołowskiej, na warszawskiej Wolipoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 PLN (104 zł/m2)

1
-
13 m2
1990
15896543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982045 15896543 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.532,55 m2 na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

57 422 PLN (108 zł/m2)

1
-
532 m2
2010
15896544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982046 15896544 Warszawa -Do podnajmu: lokal biurowy o pow.398,80 m2 na 11 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 002 PLN (108 zł/m2)

1
-
398 m2
2010
15896541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982039 15896541 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 839 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

90 466 PLN (108 zł/m2)

8
-
839 m2
2010
15896542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982044 15896542 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1017 m2 na 7 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

109 659 PLN (108 zł/m2)

1
-
1017 m2
2010
15896540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982042 15896540 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.268,80 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 984 PLN (108 zł/m2)

1
-
268 m2
2010
15896539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982040 15896539 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.401,55 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Naj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 294 PLN (108 zł/m2)

1
-
401 m2
2010
15895934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962319 15895934 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.778 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

83 890 PLN (108 zł/m2)

1
-
778 m2
2010
15896535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27981933 15896535 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.838,60 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

173 858 PLN (108 zł/m2)

1
-
1612 m2
2010