• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 889

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15897992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28017413 15897992 Do wynajęcia: 5-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (262 zł/m2)

1
-
21 m2
2000
15897989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28017412 15897989 Warszawa - Do wynajęcia: Umeblowane biuro dla 3 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (244 zł/m2)

1
-
16 m2
2000
15897990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28017414 15897990 Warszawa - Do wynajęcia: Umeblowane biuro dla 3 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (229 zł/m2)

1
-
17 m2
2000
15897991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28017411 15897991 Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy-------Komfortowo ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 600 PLN (236 zł/m2)

1
-
28 m2
2000
15897977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28016041 15897977 Do wynajęcia: 13 - osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji od N...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (210 zł/m2)

2
-
68 m2
2000
15897986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28017373 15897986 Do wynajęcia: 5-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (275 zł/m2)

1
-
20 m2
2000
15893427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Studio filmowe i dźwiękowe gotowe do uruchomienia 27911372 15893427 Do wynajęcia lokal użytkowy 106 m2, piętro 110, w budynku z 2006 r., Praga-Południe, Grochów.Lokal gotowy do wprowadzenia się, wcześniej działało tu profesjonalne studio nagraniowe - jest dostosowane pod studio produkcyjne, dla twórców internetowych,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 950 PLN (84 zł/m2)

11
-
106 m2
2006
15868162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal gastronomiczny 27366922 15868162 Do wynajęcia lokal 245,5 m2, piętro 23 w budynku z 2002 r. z windą, Ursynów, Pyry.Idealny na restaurację, kawiarnię, bistro, koncept gastronomiczny obsługujący ruch klientów z okolicznych biur. Lokal z meblami i wyposażeniem, klimatyzowany, duże okna...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 500 PLN (76 zł/m2)

3
-
245 m2
-
15867010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe biuro w centrum miasta 27333165 15867010 Do wynajęcia 3-pokojowe biuro 82m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1989r. przy ul. Wspólnej, Śródmieście Południowe.Ciche, kameralne, doskonałe na siedzibę firmy, biuro, kancelarię, showroom, biuro projektowe, biuro rachunkowe, dla programistów itp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (84 zł/m2)

3
-
82 m2
1989
15863719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal przy metrze 27256397 15863719 Do wynajęcia lokal 203,61 m2, parter11 w budynku z 2003 r. z windą, Ursynów, Natolin.Idealny na przychodnię rehabilitacyjną, lekarską, stomatologiczną, klinikę dermatologiczną, salon kosmetyczny, biuro, punkt przedszkolny, szkołę językową, drogerię i...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (64 zł/m2)

5
-
203 m2
2003