• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 907

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15894920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27952002 15894920 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42,80 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (112 zł/m2)

1
-
42 m2
2008
15894919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27951998 15894919 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 26,25 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 627 PLN (63 zł/m2)

1
-
26 m2
2008
15853730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-usługowy na wynajem 47m2 Ursynów 27055798 15853730 Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 47 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta Polaka, w kameralnym budynku o charakterze biurowo-usługowym.LOK...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15664225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę lokal usługowy Na Marina Mokotów 23546908 15664225 ZDJĘCIE POGLĄDOWESprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m.LOKALIZACJAOsiedle Marina Mokotów liczy ponad 5 tys mieszkańców.Nieruchomość znajduję się na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu Marina Mokotó...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (88 zł/m2)

1
-
78 m2
2006
14648050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne biuro na Mokotowie. 155423 14648050 Do wynajęcia przestrzeń 135m2, stanowiąca osobny lokal, przeznaczona pod działalność biurową lub usługową.Lokal w bardzo dobrym stanie z możliwością własnej adaptacji. Do opłaty czynszu w kwocie 8500zł netto należy doliczyć opłaty eksploatacyjne (ogr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
135 m2
-
15815909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowy na wynajaem 26639496 15815909 Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 44,07 m² w Śródmieściu Warszawy, ul. Nowolipki.Powierzchnia idealna na biuro lub działalność usługową. Nieruchomość znajduje się na niskim parterze w kamienicy z lat 50.Wyjątkowa lokalizacja. Centrum kulturalne...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (89 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15708398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem: 300 m2, Augustówka, showroom 24339544 15708398 Na wynajem oferujemy przestrzeń wystawienniczą - 300 m² otwartej przestrzeni komercyjnej na 1. piętrze dwupoziomowego budynku.Szczególnie mile widziany będzie Najemca z branży budowlanej, wykończeniowej, łazienkowej lub wyposażenia wnętrz. Obecnie lo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
350 m2
2010
15677458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy na wynajem Marina Mokotów II 23790712 15677458 Mamy przyjemność zaprezentować lokal komercyjny na wynajem o powierzchni 168 m2 na Mokotowie przy ul. Marina Mokotów. Okna lokalu wychodzą na ulicę Żwirki i Wigury. Lokal znajduje się w kompleksie nowoczesnych budynków, które zostały oddane do użytku...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 120 PLN (90 zł/m2)

3
-
168 m2
-
15876580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27541363 15876580 Lokal użytkowy przy ul. Włodarzewskiej w Warszawie.Do wynajęcia funkcjonalny i nowoczesny lokal użytkowy, usytuowany na parterze budynku. Duże witryny zapewniają świetną ekspozycję oraz doskonałą widoczność, a także umożliwiają montaż podświetlanej r...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 312 PLN (80 zł/m2)

4
-
91 m2
2000
15861563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208039 15861563 Wyjątkowy lokal premium Wilanów Top lokalizacja przy rondzieTo nie jest zwykły lokal – to przestrzeń, która buduje markę.Oferujemy na wynajem prestiżowy lokal usługowy o powierzchni 185,39m², położony w jednej z najbardziej ekskl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 400 PLN (181 zł/m2)

5
-
185 m2
2010
15843651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26809108 15843651 Do wynajęci moduł magazynowy o powierzchni 75,16 mkw. z wygodnym dostępem z zewnątrz w kompleksie magazynowym na Bielanach.Toalety na powierzchniach wspólnych. Możliwość wynajęcia biura na piętrze budynku.Zużycie energii elektrycznej - według wskazań...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 156 PLN (42 zł/m2)

1
-
75 m2
1980
15894913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27951225 15894913 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach Al. Prymasa 1000-leciapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 150 PLN (70 zł/m2)

1
-
45 m2
1965