• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Łódź

Znalezionych ofert: 64

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15558181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokojowe przestronne mieszkanie 21231645 15558181 Funkcjonalne i przestronne 4 pokoje w cichej i spokojnej okolicy, 2. piętro i jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 72,80 m2, położone...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 000 PLN (42 zł/m2)

4
1
72 m2
1996
15887119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka do wynajęcia Łódź/Bałuty 27777269 15887119 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły). Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Do dyspozycj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (62 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15860607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182841 15860607 Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu Łodzi.Lokalizacja:Najemca ma zapewnioną doskonałą komunikację w pobli...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 450 PLN (53 zł/m2)

2
1
46.3 m2
2020
15765911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25491514 15765911 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602-101-602Mieszkanie do umeblowania pod potrzeby najemcy!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach bardzo intensywnej rewitalizacji. L...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
34 m2
1930
15779869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25793190 15779869 Najem okazjonalny, umowa na minimum rok. Dwupokojowe komfortowe mieszkanie na terenie zamkniętym, wyposażone, z miejscem postojowym w hali garażowej. Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (31 zł/m2)

2
-
52 m2
2008
15887577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27787109 15887577 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDwupokojowe, w wysokim standardzie mieszkanie o metrażu 53 m. kw. na nowym osiedlu Wille Jana przy ul. Paradnej 45A do wynajęcia od lipca 2026r.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym , dużej sy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 300 PLN (43 zł/m2)

2
-
53 m2
2019
15867759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27351613 15867759 Oferujemy na wynajem mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Wschodniej, na przeciwko przepięknie zrewitalizowanej ulicy Włókienniczej.Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa właściciel nieruchomości.Mieszkanie znajduje się na par...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (66 zł/m2)

1
1
21.3 m2
1906
15818342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649930 15818342 Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m² na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum miasta.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na osiedlu City Park, położone na 4...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 PLN (30 zł/m2)

3
1
82.68 m2
2013
15860155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181279 15860155 Oferujemy do wynajmu komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 38,37 m², położone na 1. piętrze w nowym, 10-piętrowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej na Polesiu w Łodzi.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się zaledwie 1 km od centrum miasta, ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 PLN (59 zł/m2)

2
1
38.37 m2
2024
15860539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182840 15860539 Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w nowym, niskim bloku z 2024 roku przy ulicy Kościuszki w Śródmieściu Łodzi.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, w cichej ulicy osiedlowej, co gwarantu...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 550 PLN (82 zł/m2)

2
1
31.02 m2
2024
15801633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26243449 15801633 Zapraszam serdecznie :)Oferta wynajmu dotyczy kawalerki 19,94 m2 znajdującej się w ładnym mieszkaniu, w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 43. Nieruchomość to nowoczesny apartamentowiec w centrum Polesia, z monitoringiem i ochroną. Lokalizacja mieszkania g...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 PLN (68 zł/m2)

1
1
19 m2
2012
15801929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26253114 15801929 Zapraszam serdecznie :)Oferta wynajmu dotyczy kawalerki 20,49 m2 znajdującej się w ładnym mieszkaniu, w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 43.Nieruchomość to nowoczesny apartamentowiec w centrum Polesia, z monitoringiem i ochroną.Lokalizacja mieszkania gwa...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
1
20 m2
2012