• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 139

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14761873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 145739 14761873 Osowa Góra. Mieszkanie 3 pokoje, I piętro.Położone w spokojnej dzielnicy Bydgoszczy, usytuowane pod zalesioną skarpą, na ogrodzonym i monitorowanym terenie z miejscami parkingowymi. Mieszkanie o powierzchni około 90 m2 (salon, dwie sypialnie, dwa bal...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (28 zł/m2)

3
-
90 m2
2000
15660418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23463619 15660418 Ścisłe Centrum Bydgoszczy. 1800 zł plus media.Do wynajęcia przestronne M3 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku, w ścisłym centrum Bydgoszczy.Lokal o powierzchni 55m2, składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC.Atutem nieruchomości ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15705776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24285957 15705776 Do wynajmu polecamy piękne i słoneczne mieszkania na pierwszym piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54mkw, dodatkowo do dyspozycji najemcy piwnica powierzchni 3mkw. Nieruchomość składa się z dwóch...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15660396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23463618 15660396 M-3, parter, Bydgoszcz - Wilczak - CentrumDo wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowana w okolicy Placu Poznańskiego.Lokal usytuowany jest na parterze w kamienicy.W skład nieruchomości o powierzchni około 37 m2 wchodzi: - salon z aneksem kuchenny...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (41 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15648150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23247717 15648150 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem i pra...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 100 PLN (41 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15444413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18695000 15444413 Miesięczna kwota z opłatami to 2000 złotych.Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salon z wyposa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 PLN (47 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15884043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27694205 15884043 Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m², położone na IV piętrze w spokojnej części Bydgoszczy przy ul. Stawowej 15a. Lokal jest gotowy do wprowadzenia - nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów, co...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (47 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15887634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27789551 15887634 Przedstawiam, ofertę wynajmu przytulnego, mieszkania o powierzchni 30 m², położonego na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, co zapewnia wysoki ko...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (57 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15887635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia kawalerka 32 m² - ul. Racławicka 27789552 15887635 Do wynajęcia stylowe, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m², położone w samym sercu bydgoskiego Bocianowa. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu w klimatycznej kamienicy z szybkim dostępem do centrum miasta.Lokal znajduj...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (53 zł/m2)

1
1
32 m2
1900
15887118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777297 15887118 Polecam do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze w apartamentowcu na Górzyskowie. Lokal kompletnie wyposażony i umeblowany. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej ( dodat...

Bydgoszcz (Górzyskowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (64 zł/m2)

2
-
39 m2
2023
15887005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27773557 15887005 Polecam do wynajęcia umeblowany pokój z balkonem . Do wspólnego użytkowania w pełni wyposażona kuchnia ,łazienka oraz przedpokój z dużą szafą. Preferowane studentki . Lokalizacja idealna dla studentów med...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 550 PLN (78 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15887008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27773558 15887008 Apartament 3 pokoje 70 m² Błonie taras + balkon garaż 2018 r. premium Na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 70 m², położony na 3. piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z 2018 roku, wyposażo...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 900 PLN (56 zł/m2)

3
-
70 m2
2018