• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 139

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15881830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Topowa lokalizacja *BARTODZIEJE* 27649889 15881830 Wiktoria Włodarska --> 576-455-800Nieruchomości ApartamentOferujemy do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja... Blisko szkoły, sklepy, plac zabaw pod budynkiem oraz liczne tere...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (51 zł/m2)

2
1
35 m2
1955
15884997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27715176 15884997 Do wynajęcia funkcjonalne, przestronne mieszkanie na kameralnym osiedlu z 2000r. BARTODZIEJE ul. Gajowa W pobliżu Szpital Jurasza, Park przy Balatonie. *** 55m 2 *** 19m 2 POKÓJ *** 13m 2 SYPIALNIA KUCHNIA 10m 2 ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 100 PLN (38 zł/m2)

2
-
55 m2
2000
15846467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tylko u nas! Duże mieszkanie *WZGÓRZE WOLNOŚCI* 26887738 15846467 Karol Słomczyński720 885 210Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szpital, szkoły, przedszkola, szybki dostęp do komunikacji publicznej oraz teren...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 PLN (37 zł/m2)

3
1
59 m2
1970
15884282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szwederowo Kawalerka 38m2 piętro 1 27698666 15884282 Wynajem tylko OKAZJONALNY ( właściciel pokrywa 50% kosztów umowy notarialnej)Prezentuję do wynajęcia  umeblowaną komfortową kawalerkę znajdująca się na ul. Strzeleckiego oś. SzwederowoGórzyskowoNieruchomość znajduje się w bloku z cegły, teren zamknię...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (39 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15818642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26643929 15818642 Mieszkanie 2-pokojowe położone w Fordonie w bloku z cegły na 2 piętrze o powierzchni 56,80m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu grodzonym. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, łazienki z wc oraz osobnej kuchni. Kuchnia w zabud...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (32 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15515784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 20273221 15515784 Do wynajęcia przestronna kawalerka z miejscem na sypialnię zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 30 m2 znajduje się na wysokim parterze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik z wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazi...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15350363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16534302 15350363 Do wynajęcia przestronne mieszkanie z malutką sypialnią zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 31 m2 znajduje się na wysokim parterze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię o...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 PLN (45 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15627005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22758351 15627005 Centrum. 1700 złotych. Przytulna kawalerka.Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 25 m2 znajduje się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, łazienkę z prysznicem i pralką, ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 100 PLN (44 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15622700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22658153 15622700 Nowe M-3, apartamentowiec, winda, Centrum.Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 40 m2 zlokalizowane w apartamentowcu na bydgoskim nowopowstającym osiedlu INDUSTRIA.Mieszkanie przestronne i w pełni umeblowane do którego ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15622466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22653008 15622466 Do wynajęcia przytulne M-3 na Osiedlu Paryskim. Mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w apartamentowcu.W skład lokalu wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka z kabiną prysznicową.Mieszkanie wykończo...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15876960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27559311 15876960 Kawalerka-mieszkanie około 40mkw , wysokie z antresolą, Duża w pełni wyposażona kuchnia, duża łazienka z prysznicem i wanną Balkon Dzielnica muzyczna, przepiękne odrestaurowane kamienice, prestiżowa lokalizacja, Bliskość najładniejszych bydgoskic...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 000 PLN (75 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15876615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27542312 15876615 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę mieszkanie jednopokojowe w nowym budownictwie w Bydgoszczy przy ulicy pomorskiej . Mieszkanie jest nowe, czyste, zadbane. Jest umeblowane, składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z ubikac...

Bydgoszcz (Bocianowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 850 PLN (93 zł/m2)

1
-
20 m2
2022