• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 234

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15830059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
STUDIO 29M² – kompletnie wyposażone, winda, parking, 7 min do centrum 2 100 zł 26661329 15830059 PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 29 m² Piętro: 2 (z cichobieżną windą) Lokalizacja: Lawendowe Wzgórze 44, Gdańsk (Jasień) Czynsz: 2 600 PLNmiesiąc (WSZYSTKO WLICZONE – woda, ogrzewanie, energia) Miejsce Parkingowe: TAK – przynal...

Gdańsk (Jasień), ul. Lawendowe Wzgórze 44

2 600 PLN (90 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15784788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pełny Komfort | 3-pokojowe | Idealne dla studentów 25861729 15784788 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², położona w gdańskich Aniołkach, jest idealna. Lokal z salonem i aneksem kuchennym oraz dwoma oddzielnymi pokojami. Doskonały dojazd do uczelni i centrum czyni go idealnym wyborem dla studentów i osób pracują...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15886737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 Pokoje Osowa ul. Tezeusza - 3300zł 27766038 15886737 Umowa najmu okazjonalnego.Bez zwierząt.Cena za wynajęcie mieszkania to 3000zł , czynsz około 1155zł latem i 1460zł zimą, internet 45zł oraz prąd wg zużycia.Kaucja 5500zł, zwrotna.Mieszkanie dostępne od 1 czerwca, umowa na rok z możliwością przedłużen...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (42 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15860963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje | osobna kuchnia | parking za szlabanem 27191610 15860963 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.2 pokoje osobna kuchnia 55,6 m² parking za szlabanemCena najmu: 2 800 zł miesiącPowierzchnia: 55,6 m²Piętro: 23Piwnica: takMie...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
55 m2
2002
15853729 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 3 pokoje | pierwszy najem | garaż + komórka 27055746 15853729 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Gdańsk Jasień- inwestycja Urzeka (Domesta)Dostępność: od zaraz - nikt wcześniej nie mieszkałMiejsce postojowe w hali garażowejKomó...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 200 PLN (59 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15867752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do własnej aranżacji, najem długoterminowy 27351614 15867752 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:Nowoczesne budownictwo - wysoki standard wykończenia części wspólnych, winda i monitoring .Drugi najem - mieszkanie jest now...

Gdańsk (Maćkowy) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (53 zł/m2)

3
-
51 m2
2024
15847639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje | Wynajem | Oliwa | blisko AWF 26921821 15847639 Wynajmij od zaraz mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami oraz z oddzielną kuchnią znajdujące się na 2. piętrze w spokojnej i cichej części Oliwy vis-a-vis hali AWFiS.Spacerowa odległość do uczelni, przystanków komunikacji miejskiej oraz pobliskiego ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
1
39 m2
1975
13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15151472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 11048052 15151472 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjny 3 pokojowy apartament o pow. 57,00 m2 komfortowo urządzony zlokalizowany przy ul. Skiby w nowej inwestycji Młode Stogi. Do dyspozycji najemcy udostępniamy pięknie urządzony salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,j...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (58 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
14350482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2661610 14350482 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Trawki ( Gdańsk -Wrzeszcz).Dwa niezależne pokoje ( salon w pełni wyposażony i umeblowany z balkonem), sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą ubraniową,kuchnia w pełni wyposażona oraz łazi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15866212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27316297 15866212 Posiadamy do wynajęcia bardzo ciekawą i nietuzinkową nieruchomość znajdującą się na Przeróbce przy ul. Pastoriusza Joachima.Do dyspozycji najemcy są trzy duże pokoje, kuchnia połączona z salonem , dwie łazienki oraz przedpokój o łącznej pow. użytkowe...

Gdańsk (Przeróbka) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (46 zł/m2)

3
2
80 m2
-
15779229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25769186 15779229 Posiadamy do wynajęcia przepięknie urządzone ,zupełnie nowe 2 pok. mieszkanie w modnej części Gdańska w inwestycji DOKI na skrzyżowaniu ulic Wałowej i Ks.Jerzego Popiełuszki.Apartament znajduje się na 5 piętrze i posiada następujący układ funkcjonaln...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2025