• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 234

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15858910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27156490 15858910 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze skąd rozpościera się piękny widok aż na Hel. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki i przedpokoju. Pokoje są umeblowane, kuchni...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15829345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26594411 15829345 Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie na II piętrze bez windy w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej.Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok66m2. Odrębna umeblowana kuchnia, która obecnie jest na etapie odświeżania i zostanie doposażona w piekarnik o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15041646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 7788072 15041646 Gdańsk Jelitkowo inwestycja Neptun Park - to urokliwe osiedle znajdujące się blisko Sopotu, zaledwie 50m od plaży. Doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i Sopotem.Apartament do wynajęcia dla wymagającego klienta. Położony jest w budynku willowym...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (92 zł/m2)

3
1
76 m2
2008
15884504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27704713 15884504 Super kawalerka w super lokalizacji !!Znakomita lokalizacja- ulica Wita Stwosza położona w bezpośredniej bliskości Kampusu Uniwersyteckiego, blisko do centrum biznesowego Olivia Business Center, Alchemii . Olivia Gate a jednocześnie także do zabytkow...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (92 zł/m2)

1
1
24 m2
-
15588826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21942539 15588826 Do wynajęcia apartament na osiedlu Stary Browar w Gdańsku Wrzeszczu.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą i składa się z:-salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem (strona południowa)-dwóch sypialni, usytuowanych od strony cichego...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 600 PLN (73 zł/m2)

3
1
63 m2
2020
15879047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem 2 pokoje Jasień ul. Węgrzyna 27606331 15879047 Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze o powierzchni 38,14 m2 przy ul. E. Węgrzyna na gdańskim Jasieniu. Klimatyzacja!!  LOKALIZACJA: mieszkanie znajduje się w Gdańskiej dzielnicy Jasień. Jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ci...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
1
38 m2
2019
15893133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje, Gd. Jasień, obok tramwaju, duży balkon 27900078 15893133 Do wynajmu długoterminowego oferujemy słoneczne, wyposażone i bardzo funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 2 piętrze budynku z 2019 roku. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowa Jabłoniowa na ul. Węgrzyna, tuż...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (62 zł/m2)

3
1
53 m2
2019
15761242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25374845 15761242 Na wynajem - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na 3. piętrze wraz z balkonem oraz piwnicą. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, po lekkim odświeżeniu i renowacji, w pełni wyposażone w sprzęty AGD  oraz umeblowane. Sąsiedzi są...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45 m2
1968
15886012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje do wynajęcia | Gdańsk Orunia 27746198 15886012 ATRAKCYJNE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA - GDAŃSK ORUNIA!Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,0 m², zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Gdańska. Nieruchomość wyróżnia się niepowtarzalnym, artystycznym stylem oraz funk...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15044125 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Rezydencja Wintera z widokiem na Motławę 7923124 15044125 Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Rezydencja Wintera, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, elegancję oraz niepowtarzalny klimat nadmotławskich terenów.Nieruchom...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15580323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Stylowy 2-pokojowy apartament w sercu Gdańska 21770168 15580323 Do wynajęcia nowoczesny, komfortowy 2-pokojowy apartament, usytuowany w prestiżowej inwestycji Waterlane Island. Budynek położony jest w samym centrum Gdańska, na tętniącej życiem Wyspie Spichrzów. Do dyspozycji najemcy jest w pełni umeblowany salon ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (83 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15461402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Po generalnym remoncie | ul.Reja |blisko PG GUMed 19083685 15461402 Na wynajem świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w setnej lokalizacji przy ul. Reja w Gdańsku.Idealne dla osób ceniących wygodę, dobrą komunikację oraz bliskość uczelni.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:— mieszkanie po generalnym remonc...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (87 zł/m2)

2
1
31 m2
1980