• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków Grzegórzki Mogilska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mogilska

Znaleźliśmy 44 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Grzegórzki Kraków

15790869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25979999 15790869 Private House Brokers oferuje do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na Wiślanych Tarasach przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. LOKALIZACJA OSIEDLA WIŚLANE TARASY:Usytuowanie osiedla pomiędzy ul. Grzegórzecką a Wisłą, w bliskości historycznego centrum...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 500 PLN (93 zł/m2)

4
2
145 m2
2013
15594819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22059896 15594819 KOMFORTOWY APARTAMENT 74M2 Z DUŻYM TARASEM - TARASY WIŚLANE 2.0 N20 Nieruchomości prezentuje do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony apartament położony na 7. piętrze prestiżowej inwestycji Tarasy Wiślane 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej 69...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 400 PLN (73 zł/m2)

3
-
74 m2
2020
12292104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14908025 12292104 Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w Wiślanych Tarasach. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament położony na piątym piętrze w nowoczesnej inwestycji Wiślane Tarasy zlokalizowanej przy ul. Grzegórzeckiej 67. Prezentowany apartament o pow...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (65 zł/m2)

2
-
54 m2
2013
15782509 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25843860 15782509 homfi, prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie z 2018-go roku.LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane jest w dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Cystersów w kompletnie nowej inwestycji - Cystersów Garden.Ze względu na położenie w najbliższym sąsiedztwie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15800846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26223260 15800846 Private House Brokers ma przyjemność przedstawić nowy apartament w ekskluzywnej inwestycji Soho Residence przy ul. Prochowej w dzielnicy Grzegórzki-Zachód. LOKALIZACJA I OTOCZENIEInwestycja położona jest w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. ProchowejChod...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 999 PLN (88 zł/m2)

2
1
45.27 m2
2025
15821037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26610181 15821037 Na wynajem komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego , Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
-
38 m2
2010
15753194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25192248 15753194 Wygodne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa - okolice Ronda Mogilskiego Marzysz o życiu w centrum, ale z możliwością ucieczki od miejskiego hałasu, kiedy tylko chcesz? To mieszkanie ma wszystko, co kochasz w Krakowie - lokalizację, klimat i...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
-
49 m2
1953
15885036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27716141 15885036 Stylowy apartament 2-pokojowy 60 m² Osiedle Oficerskie Rondo Mogilskie balkon po remoncie Na wynajem świeżo wyremontowany, komfortowy apartament o powierzchni 60 m², położony na 2. piętrze w klimatycznej, odnowionej ka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
-
60 m2
1927
15716001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24504610 15716001 Mieszkanie - 56m2 - Grzegórzecka Do wynajęcia przestronne, jasne, zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze, w budynku z 2004 roku przy ulicy Grzegórzeckiej . Lokal ma 56m2 i składa się z: dwóch nieza...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
56 m2
2004
15860791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27184488 15860791 Centrum Krakowa 63 m² 2 pokoje Kamienica Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 63 m² z osobną kuchnią zlokalizowane przy ul. Rzeźniczej. Mieszkanie z widokiem i dużym dostępem światła dzienneg...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
63 m2
1955
15839788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26760971 15839788 Do wynajęcia NOWE (bądź pierwszym najemcą) komfortowo urządzone mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego, kameralnego (tylko 20 mieszkań) apartamentowca - ul. Śliczna 26.Mieszkanie zostało wyposażone i umeblowane w najwyższej jakoś...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (74 zł/m2)

2
1
53 m2
2023
15381153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17273332 15381153 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 40 m2 w świetnej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grzegórzki w punkcie graniczącym z dzielnicą Kazimierz w Krakowie przy ulicy Masars...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (113 zł/m2)

2
1
40 m2
-