• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków Krowodrza Łokietka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łokietka

Znaleźliśmy 53 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Krowodrza Kraków

15890986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883759 15890986 TL Nieruchomości oferuje do wynajmu od 1 grudnia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na I piętrze prestiżowego budynku z monitoringiem i portiernią, wchodzącego w skład kompleksu Kamienice Herbowe (ul. Poznańska), zlokalizowanego w centraln...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (51 zł/m2)

2
1
41 m2
2010
15873297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27515274 15873297 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem 2 pokoje wysoki standard blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny apartament o wysokim standardzie, położony na ostatnim - 9. piętrze nowoczesnego ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (78 zł/m2)

2
-
40 m2
2020
15864655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27271608 15864655 Kraków, ul. Pielęgniarek 5 - kompaktowa kawalerka 18,5 m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 18,5 m² , zlokalizowanej przy ul. Pielęgniarek 5 w Krako...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (89 zł/m2)

1
-
18 m2
1964
15793629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26043752 15793629 * zdjęcia należą do właściciela oferty Garsoniera na Azorach do wynajęcia Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 20 m2 , znajdujące się na piątym piętrze w zadbanym budynku z windą. Położone przy ulicy Stachiewicza , bl...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 700 PLN (85 zł/m2)

1
-
20 m2
1970
15390716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17501010 15390716 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 54 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.Zbożowej w Krakowie.LOKALIZACJA:Zaledwie 15 minut spacerem do Galerii Krakowskiej, dworca Głównego, 10 min do Centrum Mia...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (83 zł/m2)

3
-
54 m2
2021
15736166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24868346 15736166 Do wynajęcia komfortowe, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni 8 m² oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatnym) przy ul. Juliusza Lea w Krakowie. Nieru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (77 zł/m2)

3
-
90 m2
2007
15669969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23625269 15669969 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego mieszkania , idealnego dla osób ceniących wygodę oraz miejskie życie. Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej c...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (40 zł/m2)

3
-
73 m2
1940
15886593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27762781 15886593 Na wynajem mieszkanie typu studio ul. Wrocławska Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest o powierzchni 24m2 składa się z: - salonu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (88 zł/m2)

1
-
24 m2
2013
15893292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906294 15893292 Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezentację pięknego, bardzo starannie wykończonego, z dbałością o każdy detal i ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15824180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26646732 15824180 MIESZKANIE DO WYNAJECIA 2- POKOJE UL. WROCŁAWSKA IDEALNA OFERTA DLA SINGLA, PARY, OSÓB STUDUJĄCYCH A TAKŻE SENIORA Do wynajęcia świeżo odmalowane i wyposażone mieszkanie 2- pokojowe o pow. 32m2 przy ul. Wrocławskiej. Usytu...

Kraków (Krowodrza), Racławicka

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15819841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26618875 15819841 Homfi prezentuje apartament o powierzchni 42 m² przy ul. Piastowskiej w inwestycji “Piastowska Residence”LOKALIZACJAApartament mieści się w sercu dzielnicy Krowodrza, w bezpośrednim sąsiedztwie Błoń oraz parku Jordana. Jest to idealna lokalizacja dla...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (76 zł/m2)

2
-
42 m2
2021
15382813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17314421 15382813 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 36m2 w doskonałej lokalizacji.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krowodrza w Krakowie przy Aleji Kijowskiej.W bliskiej odległości: Centrum miasta(1,5 km), ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (89 zł/m2)

2
-
36 m2
2023