• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków Prądnik Czerwony

Znalezionych ofert: 27

15886632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27763072 15886632 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane przy ul. Ugorek 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i składa się z dwóch niezależnych pokoi, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla pary, jak i współl...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
1969
15890678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883043 15890678 Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, MistrzejowicePrądnik Czerwony - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu, mieszkanie o powierzchni 51m2 w ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (65 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15747762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25098935 15747762 Do wynajęcia jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Prądnik Czerwony, ul. Nuszkiewicza Oferujemy na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Krakowa - przy ul. Nuszkiewicza, na Pr...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (49 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15890416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27876212 15890416 DO WYNAJĘCIA 2-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DOBREGO PASTERZA Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -Sypialni -Łazienki -Przedpokoju -Balkonu Przedstawiamy mieszkani...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (72 zł/m2)

2
-
36 m2
2019
15886222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27750479 15886222 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 51m2 na ulicy Dobrego Pasterza w nowych blokach koło Parku Wodnego. Dużym atutem jest doskonała komunikacja i infrastruktura : - szybki dojazd do centrum - ok. 3 km tramwajem lub autobusem - ...

Kraków (Prądnik Czerwony), Dobrego Pasterza

2 700 PLN (54 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15867818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27352332 15867818 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m² z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z: Salonu - ja...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (62 zł/m2)

2
-
50 m2
2015
15467126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19204810 15467126 Słoneczne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - Reduta! LOKALIZACJA Mieszkanie usytuowane jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Prądnik Czerwony, przy ul. Reduta. To miejsce idealnie łączy komfort miejskiego życia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
46 m2
2019
15836535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713505 15836535 Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pilotów w Krakowie. Lokal składa się z: • dwóch niezależnych pokoi, • oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni, ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (67 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15844136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26821435 15844136 WYNAJĘTENowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem(około 50 m²) – Prądnik Czerwony, ul. Reduta, KrakówDo wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w świetnie skomunikowanej, dynamicznie rozwijającej się części miasta...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (59 zł/m2)

2
1
47.54 m2
2019
15845998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26873392 15845998 DO WYNAJĘCIA ZUPEŁNIE NOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DOBREGO PASTERZA Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym -2 Sypialni -Łazienki -Przedpokoju -Balkonu Mamy przy...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (65 zł/m2)

3
-
48 m2
2019
15801985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26254095 15801985 Victoria Estate prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem na północy Krakowa.Nieruchomość:Mieszkanie znajduje się na parterze III-piętrowego budynku z 2000 r. przy ul. Kwartowej - Prądnik Czerwony. Składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, ł...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (34 zł/m2)

3
1
74 m2
2000
15729824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24768615 15729824 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z balkonem przy ul. Reduta.Oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Reduta 25.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w kameralnym i cichym b...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
2012