• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 55

15664550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23554471 15664550 Nowoczesny apartament z dużym tarasem - ul. Lubicz, Browar Lubicz, Kraków Do wynajęcia elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 45 m², zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Lubicz w Krakowie. Mieszkanie ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (89 zł/m2)

2
-
45 m2
2014
15845485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26861707 15845485 Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta. Lokal oferuje piękny widok na zabytkową...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
46 m2
1930
15760017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25349497 15760017 Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybkie wyjście na kawę na Stare Miasto i powrót do spokojnego, eleganckiego apartamentu w prestiżowej inwestycji. Angel Wawel...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (88 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15882386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27661193 15882386 KOMFORTOWY KLIMATYZOWANY 4 POKOJOWY APARTAMENT Z 2 ŁAZIENKAMI I PARKINGIEM W LUKSUSOWEJ REZYDENCJI POD ZŁOTYM GLOBEM, STARY KLEPARZ, 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO. DOSTĘPNY OD 1. CZERWCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Jasny i niebywale funkcjonalny ap...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 900 PLN (72 zł/m2)

4
-
110 m2
2010
15812328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26482194 15812328 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY Z WINDĄ. ULICA KARMELICKA, W POBLIŻU PARK KRAKOWSKI, PLAC INWALIDÓW ORAZ T EATR BAGATELA, DZIELNICA STARE MIASTO. DOSTĘPNE OD ZARAZ. OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
78 m2
1930
15718277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24550312 15718277 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY Na wynajem przestronne mieszkanie położone przy ul. Karmelickiej - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic w centrum Krakowa. Wejście do lokalu znajduje się w oficynie kamienicy, co za...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
1903
15448956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18796723 15448956 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Krakowa w odnowionej kamienicy . Prezentowane mieszkanie jest gotowe i wyposażone do zamieszkania. Rozkład ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (70 zł/m2)

1
-
40 m2
1935
15891412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27896897 15891412 Do wynajęcia luksusowy apartament z widokiem na Wawel, przy Placu na Groblach.77 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Salon z otwarty na kuchnię 2 sypialnie, pełna łazienka plus osobna toaleta, 2 duże balkony.Elegancki b...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (78 zł/m2)

3
2
77 m2
2014
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15887796 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27795242 15887796 Witam państwa. Mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Krakowa w odległości 5 minut spacerkiem od krakowskiego rynku. Mieszkanie Lokal składa się z: - 2 osobnych, nieprzechodnich pokoi, - łazienki, - ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
-
40 m2
1970
15885357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27727192 15885357 Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale nie chcesz rezygnować z ciszy i komfortu? Ta oferta może być idealna.Na wynajem świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1. piętrze w budynku przy Alei Krasińskiego...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 050 PLN (87 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15889363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27848896 15889363 Do wynajęcia przestronne studio z aneksem kuchennym o pow. 52 m2 w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karmelickiej, położone na najwyższym, 5 piętrze (winda Kone).Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiety, płytki, armatura wysokiej jakości, s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (52 zł/m2)

1
1
52 m2
2007