• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15876071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27529701 15876071 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na II piętrze kameralnego, otoczonego zielenią budynku z 2008 roku , przy ślepej przecznicy ul. GrzegórzeckiejW skład mieszkania wchodzą:Salon z aneksem kuchennym ( w części salonow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15893617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27915141 15893617 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Myśliwska - Płaszów Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,74 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2012
15891412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27896897 15891412 Do wynajęcia luksusowy apartament z widokiem na Wawel, przy Placu na Groblach.77 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Salon z otwarty na kuchnię 2 sypialnie, pełna łazienka plus osobna toaleta, 2 duże balkony.Elegancki b...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (78 zł/m2)

3
2
77 m2
2014
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15887115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777296 15887115 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Kr...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15887116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777298 15887116 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części ...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15887642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27789736 15887642 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15887661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790120 15887661 Nowe 2-pokojowe mieszkania z balkonem - Salwator, ul. Syrokomli Do wynajęcia cztery nowe, w pełni wyposażone mieszkania 2-pokojowe z balkonami, położone w kamienicy przy ul. Syrokomli, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krak...

Kraków (Zwierzyniec), Władysława Syrokomli

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
1
42 m2
1930
15889748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27860867 15889748 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - os. Albertyńskie, Na wynajem funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,29 m², położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z nową windą, na os. Albertyńskim w krakows...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15850828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27009108 15850828 3 pokoje 47 m² balkon 1 piętro os. Wysokie Bieńczyce Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² , położone w Krakowie - Bieńczycach, na os. Wysokim . Lokal znajduje się na 1 piętrze ocieploneg...

Kraków (Bieńczyce), os. Wysokie

2 500 PLN (53 zł/m2)

3
1
47 m2
1980