• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 478

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27874404 15890192 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 62 m² Zabłocie Balkon Garderoba Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
62 m2
2017
15869838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410705 15869838 Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.Do wynajęcia 2 pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji "Apartamenty Novum" przy ul. Rakowickiej Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, w jedn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
36 m2
2019
15890173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27873795 15890173 TL Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładne, dobrze doświetlone mieszkanie usytuowane na II piętrze zadbanego bloku zlokalizowanego w spokojnej części Krakowa, ze świetnym dostępem do ścisłego centrum oraz okolic Quattro Business ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 350 PLN (44 zł/m2)

2
1
54 m2
1960
15884239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698370 15884239 Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ruchu głównej drogi, co zapewnia większy komfort,...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15889900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27864505 15889900 Do wynajęcia przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Lokal został urządzony w nowoczesnym stylu, z dbałością o funkcjonalność oraz wygodę mieszkańców.Mieszkanie składa się z jasnego salo...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (57 zł/m2)

3
1
45.4 m2
2020
15885100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717099 15885100 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY . ULICA BOTANICZNA, , DZIELNICA GRZEGÓRZKI. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 2 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (44 zł/m2)

2
-
62 m2
-
15866209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27316343 15866209 Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 90 m², zlokalizowany na kameralnym, zamk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (59 zł/m2)

4
-
90 m2
2015
15751559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25143914 15751559 Do w ynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43m2 w prestiżowym apartamentowcu (Tarasy Verona) przy ulicy Kołowej. W budynku znajduje się basen, jacuzzi, siłownia, sauna - do bezpłatnego użytku mieszkańców. Budynek jest ogrodzony z całodobo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (49 zł/m2)

2
-
43 m2
2010
15517070 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20303343 15517070 MIESZKANIE 2-POKOJOWE 33 M2 ul. Krzywda Podgórze OPIS MIESZKANIA: Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku położonego na kameralnym osiedlu, w otoczeniu zieleni, z pięknym widokie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 550 PLN (77 zł/m2)

2
-
33 m2
2013
15886649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763771 15886649 3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę Klimatyzacja Spokojna okolica *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2. To idealne miejsce dla osób ce...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
-
63 m2
2018
15819086 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26597046 15819086 Na wynajem 2-pokojowy apartament z ogródkiem •salon z kanapą rozkładaną•sypialnia z kanapą rozkładaną •aneks kuchenny •łazienka z kabiną prysznicową•wyjście na ogródekAGD: płyta kuchenna, lodówka z zamrażarką, okap oraz pralkaMetraż: 35m2Lokalizacja:...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (74 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15889363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27848896 15889363 Do wynajęcia przestronne studio z aneksem kuchennym o pow. 52 m2 w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karmelickiej, położone na najwyższym, 5 piętrze (winda Kone).Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiety, płytki, armatura wysokiej jakości, s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (52 zł/m2)

1
1
52 m2
2007