• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 478

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15889337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847332 15889337 Do wynajęcia kawalerka położona na parterze dwupiętrowego bloku - os. Willowe 3. Przedpokój: wieszaki na ubrania. Pokój: szafa, komoda, łóżko, ława, półki.Kuchnia: stół z krzesłami, szafki stojące i wiszące, lodówka, mikrofalówka, kuchenka, zlew, cza...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 PLN (56 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15889327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847091 15889327 Do wynajęcia mała kawalerka położona na I piętrze dwupiętrowego budynku - ul. Proszowicka. Mieszkanie klimatyczne, kompletnie wyposażone w meble i sprzęty agd. Za domem ogródek dostępny dla mieszkańców. Bardzo dobry wyjazd z Krakowa w stronę autostra...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (80 zł/m2)

1
1
20 m2
-
15877208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562674 15877208 Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonał...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1975
15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na parterze sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy: zmywar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (84 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15834697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26814582 15834697 Do wynajęcia rewelacyjnie położony na Łobzowie duży pokój o powierzchni 25 m2 z własną łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni . Kuchnia w pełni umeblowana i wyposazona - posiada równiez pralkę. Pokoje wyposazone w podstawowym zakresie ( łóżko, sza...

Kraków (Łobzów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15886080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27747032 15886080 Do wynajęcia rozkładowe, mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu Teatralnym. Po remoncie 2 lata temu.Mieszkanie skłąda się z 2 niezależnych pokoi ( jeden z niewielkim balkonikiem) , oddzielnej widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (55 zł/m2)

2
1
49 m2
2007
15886561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761995 15886561 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (brak windy) czteropiętrowego bloku przy ul. Stachiewicza 31. Salon z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy.Wyposażenie:Salon: stół z ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 520 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15885803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27742590 15885803 *zdjęcia należą do właściciela oferty PRZESTRONNE I CICHE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA BRONOWICACH Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, zlokalizowane na krakowskich Bronowicach. Okolica charakteryzuje się niż...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (43 zł/m2)

3
-
70 m2
2003
15889168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845767 15889168 2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, Dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia . Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 49,83m2 na ulicy Pychowick...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15887211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27779450 15887211 Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta dla Ciebie!TgQPHd[] O MIESZKANIU:TgQPHd[] Wyjątkowe, 40-m...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2005
15889154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845620 15889154 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa wynajem przytulna mieszkanie w sercu Krakowa, w inwestycji Grzegórzki Park przy ul. płk. Francesco Nullo.Mieszkanie o powierzchni 34,06 m2 znajduje się na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.Składa ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
-
35 m2
2020