• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 477

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15888756 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27823396 15888756 Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane w Krakowie przy ul. Generała Paszkowskiego, w nowym budownictwie.Mieszkanie jest w pełni wykończone, urządzone w nowoczesnym stylu, gotowe do zamieszkania.Główne cech...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (59 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15767440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25527476 15767440 KOMFORTOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE 2-POKOJOWE, GOTOWE DO ZAMIESZKANIA NA SPOKOJNEJ ULICY ODRZAŃSKIEJ - DOSTĘPNE OD ZARAZ !! IDELANE DLA PARY!!! ATUTY: - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - mieszkanie zostało odświeżone - ogólnodostę...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15886373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27755989 15886373 3 pokoje, 68m², ogród, garaż, Bronowice, spokojna okolica Komfort, przestrzeń i prywatny ogród - idealne miejsce do życia Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m 2 , położone na parterze now...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (53 zł/m2)

3
-
68 m2
2015
15877193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562623 15877193 Na wynajem klimatyczne mieszkanie 55m2 z 3 pokojami z prywatnym ogródkiem 100m oraz samodzielnym garażem w Krakowie - Opatkowice - Ulica Taklińskiego 6. Osiedle ogrodzone, z bramą wjazdową na pilota, składa się z budynków typu bliźniaki które zos...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (53 zł/m2)

3
-
55 m2
2010
15888526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27814973 15888526 Na wynajem prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie 57m2 wraz z przynależnym ogródkiem oraz miejscem parkingowym na zamkniętym osiedlu w Krakowie przy ul. Taklińskiego (Opatkowice). Osiedle powstało w 2010 roku, ogrodzone z bramą wjazdową na pilota, na o...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (49 zł/m2)

3
-
57 m2
2010
15253718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 13898921 15253718 Salwator 3 pokoje funkcjonalne w pełni umeblowane Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Salwatorze, przy ul. Filareckiej...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
62 m2
1960
15888384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27811356 15888384 Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku z 2015 roku, wyposażonym w 2 windy, monitorin...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2015
15829525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26648135 15829525 Doskonała lokalizacja,mieszkanie z widokiem na Rynek Podgórski! Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka (28 m2) przy Rynku Podgórskim (Stare Podgórze) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętro...

Kraków (Podgórze), Rynek Podgórski

2 300 PLN (82 zł/m2)

1
1
28 m2
1982
15845485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26861707 15845485 Wspaniałe mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego przy Placu Wolnica, w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta. Lokal oferuje piękny widok na zabytkową...

Kraków (Stare Miasto), pl. Wolnica

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
1930
15859976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27179717 15859976 Szukasz mieszkania, które łączy fantastyczną lokalizację z wygodą i stylem? Ta oferta to strzał w 10! Mieszkanie w sercu starego Podgórza , 2 pokoje , w tym przestronny i funkcjonalny salon z jadalnią i dużym aneksem ku...

Kraków (Podgórze), św. Kingi

3 500 PLN (88 zł/m2)

2
1
40 m2
1956
15840500 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26776978 15840500 KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE + OSOBNA KUCHNIA - OSIEDLE NA WZGÓRZACH *zdjęcia należą do Właściciela oferty Do wynajęcia atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 z osobną kuchnią i balkonem zlokalizowane w zielonej i spo...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Na Wzgórzach

2 000 PLN (43 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15860791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27184488 15860791 Centrum Krakowa 63 m² 2 pokoje Kamienica Blisko uczelni Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 63 m² z osobną kuchnią zlokalizowane przy ul. Rzeźniczej. Mieszkanie z widokiem i dużym dostępem światła dzienneg...

Kraków (Grzegórzki), Rzeźnicza

2 700 PLN (43 zł/m2)

2
1
63 m2
1955