• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 477

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15260147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 14077947 15260147 Do wynajęcia - komfortowe 1-pokojowe mieszkanie (32 m²), ul. Walerego Sławka - Wola Duchacka Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na 7. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z 2012 ...

Kraków (Podgórze Duchackie), Walerego Sławka

1 900 PLN (59 zł/m2)

1
1
32 m2
2012
15866201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27315557 15866201 3 pokoje balkon piwnica os. Na Stoku dostępne od zaraz Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², zlokalizowane w Krakowie na os. Na Stoku 18. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze w czteropiętrowym b...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), os. Na Stoku

2 200 PLN (54 zł/m2)

3
1
41 m2
1980
15779314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25771104 15779314 Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m² z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynaję...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15888260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27807294 15888260 Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezentację pięknego, bardzo starannie wykończonego, z dbałością o każdy detal i ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15794963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26086399 15794963 Jasne przestronne mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym. Centrum miasta, Bronowice, ul. Altanowa. W kameralnym otoczeniu domów jednorodzinnych, jasne, ciche i przestronne mieszkanie dwupokojowe, na pierwsz...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (62 zł/m2)

2
-
52 m2
1968
15760017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25349497 15760017 Angel Wawel - komfort życia w samym centrum Krakowa. Wyobraź sobie poranki ze spacerem nad Wisłą, szybkie wyjście na kawę na Stare Miasto i powrót do spokojnego, eleganckiego apartamentu w prestiżowej inwestycji. Angel Wawel...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (88 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15745954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25067456 15745954 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Nowohucka, Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnego mieszkania o powierzchni 40 m² , zlokalizowanego przy ul. Nowohuckiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
-
40 m2
1999
15635424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22943755 15635424 Mam na wynajem duże, bardzo wygodne mieszkanie z dwiema sypialniami, wielkimi tarasami i podziemnym miejscem postojowym z ładowarką elektryczną w popularnej inwestycji Apartamenty Ludwinów. Prezentowana nieruchomość znajduje się na ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 000 PLN (91 zł/m2)

3
-
110 m2
2010
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15887831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27795374 15887831 DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT 3-POKOJOWY UL. MASARSKA OPIS APARTAMENTU: Ten nowoczesny i funkcjonalny apartament znajduje się na 1. piętrze luksusowej inwestycji. Liczy on 65m2 na co składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - dwie sy...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (69 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15884846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27713621 15884846 Zamieszkaj w otoczeniu zieleni 10 minut od Centrum. Mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Górka Narodowa przy ulicy Słomczyńskiego ma niezwykłe atuty: ciszę wokół, bliskość Centrum oraz doskonała komunikacja tramwajowa. Na metraż 33,11 ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
-
33 m2
2003
15487297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19667594 15487297 Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Bogusławskiego, Stare Miasto, Kraków Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie, położone przy ul. Bogusławskiego - w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Ulica ta znajduje się między Ryn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (109 zł/m2)

3
-
55 m2
1890