• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Poznań

Znalezionych ofert: 127

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15865319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27293904 15865319 OPISZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem przy ul. Zawady w Poznaniu. Lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: korytarza, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Z pokoju dziennego prowadzi wyjście na duży ba...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15893237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27905037 15893237 M I E S Z K A N I E Zapraszamy do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu, który został przedstawiony w najnowszym magazynie z branży architektury i wnętrz: Świat rezydencji. Mieszkanie o powierzchni 73,24m² znajduje się na 14. piętrze w prestiżowym bud...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 000 PLN (68 zł/m2)

2
2
73.24 m2
2023
15847637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26921486 15847637 Do wprowadzenia od zaraz. B ez czynszu do administracji. Kawalerka, WildaDębiec (blisko tramwaju i autobusu). Przystanek tramwajowy: "Wspólna" W cenie najmu: Internet (Orange), możliwość korzystania ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 700 PLN (71 zł/m2)

1
-
24 m2
2016
15870679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27437766 15870679 Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją położone w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań – na Jeżycach.Mieszkanie zachwyca swoim charakterem oraz funkcjonalnym układem. Na pierwszym poziomie zna...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
60 m2
2021
15196649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12313023 15196649 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , Sołacz usytuowanego w budynku na Winogradach os. Zwycięstwa . Mieszkanie jest ciche, zadbane , dwa niezależne pokoje, częściowo po remonciekuchni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (45 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15893172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27902923 15893172 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15893170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27902921 15893170 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15891348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27895100 15891348 Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią – Modena, ul. JackowskiegoNa wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Modena przy ul. Jackowskiego. Lokal został urządzony z dbałością...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41.25 m2
2026
15860103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181333 15860103 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie ul. Bojanowska, GórczynNa wynajem pięknie zaaranżowane, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Górczynie.Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, nowo zaaranżowanego mieszkania zlokalizowanego w zadba...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (53 zł/m2)

2
1
40 m2
2000
15858605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150988 15858605 MIESZKANIE Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Dzięki dużym oknom, wy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
45.68 m2
2024