• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Łucka

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łucka

Znaleźliśmy 1,232 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Warszawa

15893296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ekskluzywne 2 pokoje na Woli w 19. Dzielnicy 27906837 15893296 Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 55, 71 m2 w prestiżowym osiedlu 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna lokalizacja, w biznesowej dzielnicy Warszawy tuż ob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (99 zł/m2)

2
1
55.71 m2
2020
15891322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe 3 pokoje blisko Wisły, garaż 27894874 15891322 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78 m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Leszczyńskiej, Śródmieście Powiśle.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 11 900 zł + 1 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki na m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (153 zł/m2)

3
-
78 m2
2010
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kabaty 5 pokoi do wynajęcia 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998
15884237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach 27698368 15884237 Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat.Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki, przedpokoju oraz oddzielnej garderoby. Z salonu wyjście na duży ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
70 m2
1996
15859095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje przy Metrze Stokłosy 27163959 15859095 WYJĄTKOWE, JASNE 3 POKOJE PRZY SAMYM METRZE STOKŁOSY – UL. DEMBOWSKIEGO 2Mościcki Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, trzystronnego mieszkania o powierzchni 70 m², zlokalizowanego na prestiżowym, zielon...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (60 zł/m2)

3
1
70 m2
1979
15858403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w centrum do wynajęcia – Plac Konstytucji 27149335 15858403 Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy ul. Marszałkowska Plac Konstytucji od zarazNa wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy – przy Placu Konstytucji (MDM), w samym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

2
1
60 m2
1953
15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15885072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka | Browary Warszawskie | od zaraz 27716683 15885072 OFERTA NAJMU - KAWALERKA 31 m² WARSZAWA, UL. WALICÓW 19Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m², położona w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy.Mieszkanie przeszło generalny remont rok temu, dzięki czemu jes...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (94 zł/m2)

1
1
31 m2
1964
15890016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867353 15890016 Miejsce postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.NAJWIĘKSZE ATUTY?Ekspozycja na ul.Teodorowicza - unikamy zgiełku ul. Franci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (75 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15889094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27843402 15889094 Nieruchomość dostępna od 1 czerwca.OD 1 CZERWCA MORDOR KAWALERKA OFF MARKETNa wynajem umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 37 m², zlokalizowana w biznesowej części Mokotowa, (Mordor) przy ul. Domaniewskiej.MIESZKANIE:salon z an...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 PLN (55 zł/m2)

1
1
37 m2
-
15677151 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23786023 15677151 ---------- for English chceck below -----------Przestronne mieszkanie z trzema osobnymi pokojami.W pieszym dystansie:- sklepy- restauracje- kawiarnie- przystanki komunikacji miejskiej- szkoły- i więcejZadbane, częściowo umeblowane i wyposażone w sprz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (58 zł/m2)

3
1
50 m2
-