• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Łucka

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łucka

Znaleźliśmy 1,233 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Warszawa

15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15433277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z oddzielną kuchnią, balkon 18429100 15433277 Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2000 r. przy ul. Opaczewskiej, Ochota, Szczęśliwice.Mieszkanie odnowione, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny, pracowników, studentów, grupy przy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (76 zł/m2)

3
-
67 m2
2000
15412298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie 5 pokoi bez mebli ruchomych 17954644 15412298 Do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie 150m2 z poddaszem, piętro 22 bez windy, w budynku z 2010 r., Wawer, Anin.Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Dostępne bez mebli ruchomych.Cena: 6500 zł + media według zużycia. Kaucja 13000 zł.Bardzo dobra loka...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (43 zł/m2)

5
-
150 m2
2010
15379251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne i komfortowe dwa pokoje, garaż 17231936 15379251 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 46 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, Wola, Czyste.Idealne dla singlasingielki lub pary.Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 6000 zł.Doskonała lokalizacja...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (122 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15379024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe trzy pokoje w Miasteczku Wilanów 17231566 15379024 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 88 m2, piętro 14 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Sarmackiej, Błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 6200 zł + 1500 zł czynsz administracyjny + prąd ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (70 zł/m2)

3
-
88 m2
2010
15895484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962028 15895484 Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy, tuż obok Hali Koszyki i Politechniki War...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (93 zł/m2)

3
1
75 m2
1920
15895403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961994 15895403 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Skarbka z Gór 23B na warszawskiej Białołęce.Lokal znajduje się w kameralnym, niskim budynku z 2008 roku i stanowi idealną propozycję dla singla lub pary poszukuj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2008
15896592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982634 15896592 2 pokoje + osobna kuchnia blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędne spr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15896575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982611 15896575 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się w Warszawie na Pradze-Południe.Na powierzchnię składają się:- Salon.- Kuchnia.- Sypialnia.- Łazienka z prysznicem.- ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (95 zł/m2)

2
1
42 m2
1958
15895474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963006 15895474 Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy Al. Wyścigowej. Dostęp do miejsca postojowego w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (71 zł/m2)

2
1
51 m2
2012
15895398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962996 15895398 Opis nieruchomości Oferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w centrum Warszawy. Budynek wyposażony jest w recepcję, ochronę or...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (151 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15895772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962993 15895772 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2013.Nieruchomość składa się z:- nowoczesnej kuchni, w pe...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2013