• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Żwirki I Wigury

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żwirki, i i Wigury

Znaleźliśmy 1,237 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Warszawa

15894515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944490 15894515 Oferta ekskluzywnaWynagrodzenie biura REMAX pokrywa właściciel nieruchomościDo wynajęcia wyjątkowo bardzo zadbane mieszkanie z balkonem na ul. Puławską 255AW cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnymIdealne dla singla lub paryATUTY OFERTYBardzo st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 590 PLN (75 zł/m2)

2
1
48 m2
2010
15896592 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27982634 15896592 2 pokoje + osobna kuchnia blisko metra Natolin Oferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędne spr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15895474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963006 15895474 Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy Al. Wyścigowej. Dostęp do miejsca postojowego w garażu podziemnym! Na p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
51 m2
2012
15895395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962973 15895395 Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy – Miasteczku Wilanów.Lokal znajduje się na 3. piętrze kameralnego, 4-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, wyposażonego ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 649 PLN (89 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15895543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962959 15895543 Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczysława Pożaryskiego. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe na p...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (53 zł/m2)

3
1
83 m2
2024
15895466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962942 15895466 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon - 2 Sypialnie - Gabinet Sypialnia - 2 Łaz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (59 zł/m2)

3
2
93 m2
-
15895916 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962940 15895916 Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą. Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon, - 2 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (62 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15895465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962934 15895465 Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2019. Nieruchomość składa się z: - nowoczesnej kuchni, w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (72 zł/m2)

2
1
55 m2
2019
15895839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962923 15895839 Opis nieruchomości Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje się na Pradze-Południe przy ulicy Żupniczej. Do mieszkania przynależ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 299 PLN (67 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15896574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27982609 15896574 Oferuję na wynajem ciche, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2.Mieszkanie znajduję się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Dobrze skomunikowane, szybki dojazd do centrum.Na powierzchnię składa się:- salon z aneksem kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (82 zł/m2)

3
1
55 m2
2017
15896573 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27982608 15896573 Oferuję na wynajem elegancki apartament o powierzchni 128 m² usytuowany na siódmym piętrze w budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. Do mieszkania przynależą dwa...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (47 zł/m2)

3
2
128 m2
1995
15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014