• Nieruchomości na wynajem

Eleganckie 3 pokoje na dwóch poziomach, garaż

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 95m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 9 200 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2006

Opis szczegółowy

Do wynajęcia 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 95,7m2, piętro 1 i 2/4 z windą w budynku z 2006r. przy ul. Sarmackiej, Błonia Wilanowskie.

idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Cena: 9 200 zł + 1 600 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 10 000 zł.

Świetna lokalizacja, blisko liczne sklepy, punkty usługowe, apteka, poczta, restauracje, bary, kawiarnie, restauracje, supermarkety. Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, tylko 6 min. pieszo do przystanków tramwajowych, 7 min. pieszo do przystanków autobusowych. Zielona, przyjemna okolica.

Mieszkanie to:
= dolny poziom:
* salon 29,8 m2 z aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon: kanapa, stolik, duża szafa, TV, szafka rtv, stół, krzesła, regał klimatyzacja;
* aneks kuchenny 12,2 m2: płyta grzewcza, lodówka, okap, zmywarka, piekarnik, czajnik;
* toaleta 1,9m2: wc, umywalka;
* garderoba 2,4 m2;
* hall: 3,9 m2: schowek
* balkon;

= górny poziom:
* sypialnia 19,5 m2; łóżko, stoliki nocne, komody;
* pokój 12,7 m2 z wyjściem na balkon: nieumeblowany;
* łazienka 5,6 m2: wanna, prysznic, umywalka, kaloryfer, wc;
* garderoba 2,4 m2;
* hall 4,3 m2;
* balkon.

Miejsce parkingowe w garażu podziemnym obowiązkowe, dodatkowo płatne 300 zł.

Osiedle ogrodzone, jest monitoringi i ochrona. Na terenie zadbane patio, plac zabaw. Dostępna rowerownia.

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895271
  • Data publikacji: 19 maja 2026 16:37 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów ,
Jan Praski

Jan Praski

+48XXXXXX632
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Warszawa, Wilanów

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15895271

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

9 200 PLN

97 zł/m2
Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Jan Praski

+48884994632

Główne cechy:

  • Powierzchnia 95m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 2006

Opis - Eleganckie 3 pokoje na dwóch poziomach, garaż

idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Mieszkanie to:
= dolny poziom:
* toaleta 1,9m2: wc, umywalka;
* garderoba 2,4 m2;
* hall: 3,9 m2: schowek
* balkon;

= górny poziom:
* sypialnia 19,5 m2; łóżko, stoliki nocne, komody;
* pokój 12,7 m2 z wyjściem na balkon: nieumeblowany;
* garderoba 2,4 m2;
* hall 4,3 m2;
* balkon.

Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl