• Nieruchomości na wynajem
 

Pokoje na wynajem

Znalezionych ofert: 74

15829233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia, dla jedynej osoby 26587752 15829233 Do wynajęcia pokój 1 osobowy w mieszkaniu o powierzchni ponad 110m2 - ul. Fiołkowa, blisko RONDO MŁYŃSKIE -> bezpośredni dojazd do centrum miasta (15 minut) - Czynsz: od 1260 zł + 300 zł STAŁE MEDIA (w tym ogrzewanie i Internet) - Wynajem bezpośr...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Fiołkowa 4/143

1 560 PLN

1
-
-
-
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15790176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokoje jedno-osobowe do wynajęcia 25956349 15790176 Dwa jedno-osobowe pokoje do wynajęcia w 4-pokojowym samodzielnym mieszkaniu w bloku przy ul.Dziewanny. Dla kobiet pracującychstudentek. Oddzielna kuchnia, łazienka, ubikacja, do dyspozycji salon, balkon, miejsca parkingowe, piwnica. Dobra lokalizacja...

Lublin (Czuby Północne), ul. Dziewanny 5

750 PLN

-
-
-
-
15756231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Kraków - centrum 25246377 15756231 Do wynajęcia pokój w centrum Krakowa (Nowy Kleparz, ŚląskaAl. Słowackiego). Doskonałe miejsce komunikacyjne, wszystko na miejscu, Wyposażenie pokoju: łóżko, szafa, stolik, regał, biurko, telewizor, szybki internet. Wszystko wliczone w cenę z wyjątkie...

Kraków (Kraków-Krowodrza), al. Aleja Juliusza Słowackiego 54

1 500 PLN

-
-
-
-
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15896599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27984033 15896599 1300zł za wszystko! Oferujemy do wynajęcia dwa pokoje - jedno- lub dwuosobowe - z balkonem, znajdujące się w czteropokojowym domu. Każdy pokój jest, dobrze doświetlony i zapewnia komfortowe warunki do mieszkania. Cena wynajmu wynosi 1300 zł za pokó...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 300 PLN (130 zł/m2)

11
-
10 m2
-
11906465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój z łazienką i wspólną kuchnią 20095078 11906465 Pokój z łazienką do wynajęcia o powierzchni 20m2 w Gdyni na Chyloni.Do pokoju przynależy wspólna kuchnia.Standard wykończenia:na podłodze-terakota;ściany-glazura,malowane.Ekspozycja okienna z południowego-zachodu.Opłaty - 100zł.Przed budynkiem ogólno...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 200 PLN (60 zł/m2)

1
-
20 m2
-
14542942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
1-pok.mieszkanie dla pracowników lub studentów 16959845 14542942 1-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 30m2 w Gdyni na Chyloni.W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i WC.Standard wykończenia:na podłodze-terakota;ściany-glazura,malowane.Ekspozycja okienna z południowego-zach...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 800 PLN (60 zł/m2)

1
-
30 m2
-
12518283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 14m2, ul. Gorlicka- Ochota 19293691 12518283 Do wynajęcia jednoosobowy pokój w trzypokojowym mieszkaniu. W mieszkaniu mieszka właścicielka oraz lokator. Pokój umeblowany w łóżko, szafę, komodę. Swobodny dostęp do kuchni i łazienki wyposażonych w sprzęty AGD. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze...

Warszawa (Ochota), ul. Gorlicka

900 PLN

1
-
-
-
13088310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy w domu bez właścicieli 20881 13088310 Do wynajęcia pokój 11m2 na Włochach przy ul. Świerszcza. Pokój znajduje się w domu jednorodzinnym wynajmowanym przez młode dziewczyny bez właścicieli swobodny dostępem do kuchni, łazienki i sprzętu AGD. Pokój jest zamykany, w pełni wyposażony i umeb...

Warszawa (Włochy), ul. Świerszcza

900 PLN

1
-
-
-
15417043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bemowo pokój w domu 18059882 15417043 Do wynajęcia samodzielny pokój o powierzchni 12m2 w domu prywatnym bez właścicieli . Dom mieści się na Bemowie przy ul.Gimnazjalna blisko komunikacja miejska do Centrum około 20min autobusem są tez tramwaje.  Pokój w pełni ...

Warszawa (Bemowo), ul. Gimnazjalna

900 PLN

1
-
-
-
11761997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój ul. Bajeczna, Targówek 1578 11761997 Do wynajęcia od zaraz pokój 16m2 na Targówku, ul. Bajeczna. Pokój znajduje się w domku bez właścicieli, jest wynajmowany przez młodych ludzi. Pokój jest umeblowany (kanapa, stolik, szafa), swobodny dostęp do części wspólnych domu, kuchni wraz ze sprz...