• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 157

15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15894588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27944652 15894588 Oferuję do wynajęcia KAWALERKĘ , bogato wyposażoną, ul. Legnicka Przedmiejska.Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie usytuowane na 5 piętrze o powierzchni ok. 26 m2 składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - łazien...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (81 zł/m2)

1
-
26 m2
2019
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15835255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26757684 15835255 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 66 m2 przeznaczeniem usługowo-handlowym w prestiżowej lokalizacji przy ul. Księcia Witolda....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (106 zł/m2)

2
-
66 m2
2022
15682461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23876424 15682461 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 86m2 z miejscem parkingowym przy ul. Branibor...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 000 PLN (82 zł/m2)

2
-
85 m2
2025
15740977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24962085 15740977 Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, dla pary Oferta na wyłączność tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,74 m.kw. usytuowane na 1 piętrze w cztero...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15894383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27941996 15894383 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem gastronomicznym w zabytkowej kamienicy o metrażu 118 m2 przy ul. Rzeźniczej.LOKALIZACJA:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 500 PLN (140 zł/m2)

4
-
118 m2
-
15663818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23538022 15663818 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602Serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamiesz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
53 m2
2013
15655377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal narożny z witrynami w samym sercu Wrocławia 23386581 15655377 PROWIZJA 0%DO WYNAJĘCIA LOKAL GASTRONOMICZNY - PRESTIŻOWA LOKALIZACJA W SERCU WROCŁAWIAMarzysz o restauracji, kawiarni lub barze w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych Wrocławia?Ten lokal to wyjątkowa okazja!LOKALIZACJA:Nowoczesny b...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

42 000 PLN (158 zł/m2)

11
-
266 m2
-
12446694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal pod gastronomię " na wynos" CENTRUM 4577 12446694 Lokal pod działalność gastronomiczną (np. KEBAB).   Lokal usytuowany na Starym Mieście, w okolicy Rynku, przy ulicy charakteryzującej się bardzo dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego zarówno za dnia jak i w nocy. Lokal posiada okienko wydaw...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (260 zł/m2)

3
-
25 m2
-
12967973 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal gastronomiczny (okol.Rynku) gotowy 4639 12967973 Oferuję lokal o pow. 25 m2 w samym sercu Wrocławia (okol. Rynku).Ze względu na duży ruch pieszy w pobliżu lokal idealny pod gastronomię typu Fast Food .Na powierzchnię lokalu składa się: pomieszczenie główne, toaleta oraz mała antresola.Ponadto w sez...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 500 PLN (340 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15884929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27714719 15884929 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 80 m, położony w samym sercu Wrocławia przy Parku Mieszczańskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bud...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (61 zł/m2)

3
1
80 m2
2022