• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 236

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15830059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
STUDIO 29M² – kompletnie wyposażone, winda, parking, 7 min do centrum 2 100 zł 26661329 15830059 PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 29 m² Piętro: 2 (z cichobieżną windą) Lokalizacja: Lawendowe Wzgórze 44, Gdańsk (Jasień) Czynsz: 2 600 PLNmiesiąc (WSZYSTKO WLICZONE – woda, ogrzewanie, energia) Miejsce Parkingowe: TAK – przynal...

Gdańsk (Jasień), ul. Lawendowe Wzgórze 44

2 600 PLN (90 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15896034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka z miejscem postojowym. 27965915 15896034 Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience pralka , umywalka oraz wanna całość wykończona w glazurze i terakoci...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15896033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka 27965912 15896033 Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience WC , umywalka, wanna oraz pralka , całość wykończona w g...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15803607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26299138 15803607 Dwupokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie z balkonem w centrum GdańskaLokalizacja w sąsiedztwie dworca głównego w Gdańsku skąd komunikacją miejską jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek Trójmiasta, przystanki tramwajowe i autobusowe. Kilka ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
1957
15895842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962947 15895842 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego i jasnego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w doskonałej lokalizacji - Gdańsk - Suchanino.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacjaMieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, a d...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (54 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15895550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963014 15895550 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w Gdańsku przy ul. Zamiejskiej.LOKALIZACJA:Z okien rozpościera się spektakularny widok na Zatokę Gdańską, panoramę Gdańska oraz malownicze Żuławy. D...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (64 zł/m2)

2
1
47.2 m2
2013
15895867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962745 15895867 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA: Ulica Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15895857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962715 15895857 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15895782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962714 15895782 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku Osowa, przy ul. Komety. LOKALIZACJA:Gdańsk Osowa to idealne miejsce d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 850 PLN (64 zł/m2)

2
2
60 m2
2022
15895778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962706 15895778 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu w Gdańsku Oliwa przy ul. Opackiej.LOKALIZACJA:Ulica Opacka położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2022
15895711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962728 15895711 Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane, wykończone w wysokim standardzie - czeka na pierwszych lokatorów. LOKALIZACJA: Mieszkanie...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 500 PLN (81 zł/m2)

4
1
93 m2
2024
15895851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962703 15895851 Eastate prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak.LOKALIZACJA:Ulica Miałki Szlak znajduje się w przemysłowo-usługowej części Gdańska, w rejonie Rudnik i Olszynki, niedaleko trasy prowadzącej do centrum miasta...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (41 zł/m2)

4
1
98 m2
-