• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 233

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15850634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z widokiem na Motławę 27001475 15850634 Przestronny apartament położony w samym sercu Gdańska, przy ulicy Szafarnia. Rozpościera się z niego przepiękny widok na Żuraw i Gdańską Starówkę. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną oraz wewnętrznym zielonym patio do dyspozycji mieszkańców. Do ap...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
70 m2
2011
15825625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzypokojowe w nowym budownictwie, blisko morza 26651322 15825625 Wyjątkowa oferta, nowoczesne zamknięte osiedle Mila Baltica z portiernią, strefą fitness, sauną, salą zabaw, zlokalizowane w niedalekiej odległości od morza, oferta idealna dla wymagających Klientów, pragnących zamieszkać blisko centrum.Mieszkanie no...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 900 PLN (70 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15805927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ekskluzywny apartament z widokiem na park. 26319305 15805927 Zamieszkaj w prestiżowym budynku z widokiem na park!  Pełen przestrzeni, niezwykle ekskluzywny apartament, w pełni wykończony i wyposażony. Aranżacja przygotowana pod kątem jednej lub dwóch osób o wyrobionym guście i wysokich wymaganiach. Centralnym ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 000 PLN (86 zł/m2)

1
1
105 m2
2017
15774909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzypokojowy apartament w centrum Gdańska 25660576 15774909 Trzypokojowy apartament w samym sercu Głównego Miasta, przy ul. Ogarnej. W pełni wykończony i umeblowany. Jego głównym atutem jest centralna lokalizacja w otoczeniu kawiarni, restauracji, galerii oraz bliska odległość do komunikacji miejskiej.Pomiesz...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (80 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15310647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulna kawalerka w centrum Oliwy 15452881 15310647 Do wynajęcia przytulna kawalerka w zacisznym miejscu Gdańska - Oliwa. Dostępne od zaraz.Pomieszczenia- pokój z aneksem kuchennym,- łazienka z prysznicem,- przedpokój z obszerną szafą garderobianą.LokalizacjaKawalerka w budynku zlokalizowanym w piękne...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 900 PLN (76 zł/m2)

1
1
25 m2
1990
15725482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gdańsk Wrzeszcz 2 pokoje Garnizon! 24679319 15725482 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie świeżo po oddaniu i remoncie! Mieszkanie położone na II piętrze w 7-piętrowym budynku. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia części wspólnych. Wnętrze zostało zaprojektowane p...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15862299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 2 pokoje na wynajem 27223822 15862299 HOT OFERTA W PEPPRHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie,- inwestycja Perspektywa renomowanego dewelopera Eurostyl,- wysoki standard wykończenia i pełne wyposażenie,- ostatnie piętro - więcej prywatności i ciszy,- duży bal...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 250 PLN (68 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15888974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27836574 15888974 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry, Mam do wynajęcia mieszkanie idealne dla pary. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( sypialni i pokoju dziennego) osobnej kuchni, korytarza i łazienki. Mieszkanie jest wyposażone w pralkę, lodó...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (68 zł/m2)

2
-
41 m2
1985
15887898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27796876 15887898 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji z 2025 roku.Najważniejsze atuty:- mieszkanie dostępne od zaraz,- wynajem bezpośrednio od ...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (74 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15884395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
KAWALERKA DLA SINGLA LUB PARY W SPOKOJNEJ OKOLICY 27700510 15884395 LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku (dzielnica Łostowice) w bardzo spokojnej i czystej okolicy. W pobliżu dużo zieleni, zbiornik wodny z terenem rekreacyjnym.BUDYNEK:Stan budynku jest bardzo dobry. Klatka schodowa czysta i szeroka, no...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15887325 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pok mieszkanie na wynajem Gdańsk Śródmieście 27780851 15887325 Zadbane, po remoncie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w jednej z najlepszych części Gdańska.Mieszkanie znajduję się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Szerokiej. Składa się z dwóch pokoju, oddzielnej kuchni z nowymi meblami (lodówko-zamraż...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15868634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27387340 15868634 Na wynajem dwa pokoje w doskonałej lokalizacji oraz wysokim standardzie!Interesuje Cię nowoczesne mieszkanie w Gdańsku? Szukasz osiedla, które jest położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowane w centrum?Świętokrzyska Pa...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
40.72 m2
2020