• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 236

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15858910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27156490 15858910 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze skąd rozpościera się piękny widok aż na Hel. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki i przedpokoju. Pokoje są umeblowane, kuchni...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15627905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22791920 15627905 Oferta bez prowizji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza na osiedlu „Browar Gdański”. Świetny punkt komunikacyjny- dworzec PKPSKM bezpośrednio przy osiedlu, autobusy, tramwaje kilka minut spacerem. Pełna infra...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (84 zł/m2)

1
1
32 m2
2020
15041646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 7788072 15041646 Gdańsk Jelitkowo inwestycja Neptun Park - to urokliwe osiedle znajdujące się blisko Sopotu, zaledwie 50m od plaży. Doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i Sopotem.Apartament do wynajęcia dla wymagającego klienta. Położony jest w budynku willowym...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (92 zł/m2)

3
1
76 m2
2008
15876753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27552008 15876753 Do wynajęcia mieszkanie w budynku Aviator na Gdańskiej Zaspie.Mieszkanie o powierzchni 46,54m2 składa się z salonu z balkonem i z aneksem kuchennym, jednej sypialni, łazienki oraz hallu. Mieszkanie wyposażono w niezbędne sprzęty RTVAGD (lodówka, pral...

Gdańsk (Zaspa-rozstaje) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15829345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26594411 15829345 Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie na II piętrze bez windy w kamienicy przy ulicy Świętojańskiej.Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok66m2. Odrębna umeblowana kuchnia, która obecnie jest na etapie odświeżania i zostanie doposażona w piekarnik o...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
66 m2
-
15588826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21942539 15588826 Do wynajęcia apartament na osiedlu Stary Browar w Gdańsku Wrzeszczu.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą i składa się z:-salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem (strona południowa)-dwóch sypialni, usytuowanych od strony cichego...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 600 PLN (73 zł/m2)

3
1
63 m2
2020
15896034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka z miejscem postojowym. 27965915 15896034 Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience pralka , umywalka oraz wanna całość wykończona w glazurze i terakoci...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15896033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka 27965912 15896033 Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience WC , umywalka, wanna oraz pralka , całość wykończona w g...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15803607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26299138 15803607 Dwupokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie z balkonem w centrum GdańskaLokalizacja w sąsiedztwie dworca głównego w Gdańsku skąd komunikacją miejską jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek Trójmiasta, przystanki tramwajowe i autobusowe. Kilka ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
1957
15895842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962947 15895842 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego i jasnego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w doskonałej lokalizacji - Gdańsk - Suchanino.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacjaMieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, a d...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (54 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15895550 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963014 15895550 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w Gdańsku przy ul. Zamiejskiej.LOKALIZACJA:Z okien rozpościera się spektakularny widok na Zatokę Gdańską, panoramę Gdańska oraz malownicze Żuławy. D...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (64 zł/m2)

2
1
47.2 m2
2013
15895867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962745 15895867 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA: Ulica Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010