• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 235

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15895782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962714 15895782 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku Osowa, przy ul. Komety. LOKALIZACJA:Gdańsk Osowa to idealne miejsce d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 850 PLN (64 zł/m2)

2
2
60 m2
2022
15895778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962706 15895778 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu w Gdańsku Oliwa przy ul. Opackiej.LOKALIZACJA:Ulica Opacka położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2022
15895711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962728 15895711 Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane, wykończone w wysokim standardzie - czeka na pierwszych lokatorów. LOKALIZACJA: Mieszkanie...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 500 PLN (81 zł/m2)

4
1
93 m2
2024
15895851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962703 15895851 Eastate prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Miałki Szlak.LOKALIZACJA:Ulica Miałki Szlak znajduje się w przemysłowo-usługowej części Gdańska, w rejonie Rudnik i Olszynki, niedaleko trasy prowadzącej do centrum miasta...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (41 zł/m2)

4
1
98 m2
-
15895780 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962710 15895780 Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, Łostowice.Zostań pierwszym najemcą.Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu mieszkania położonego na nowo wybudowanym, nowoczes...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (63 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15895853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962707 15895853 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament z pięknym widokiem na panoramę miasta, znajdujący się przy ul. Partyzantów w Gdańsku.LOKALIZACJA:Ulica Partyzantów położona jest w ścisłym centrum dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, co zapewnia szy...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (68 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15895342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962067 15895342 Oferuję do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Malczewskiego w Gdańsku Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanym budynku i jest w pełni wyposażone , gotowe do zamie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (56 zł/m2)

2
1
54 m2
1925
15895643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27962075 15895643 Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni ok. 32 m², położone w nowoczesnym budynku przy ul. Pszennej w samym sercu Gdańska. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w ścisłym centrum , kilka minut s...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (85 zł/m2)

1
1
33 m2
2020
15895557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27962020 15895557 Oferuję do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², położone przy Alei Jana Pawła II w Gdańsku (Zaspa), w nowoczesnym budynku z recepcją, monitoringiem, ochroną oraz windą.Lokal znajduje się na 23 piętrze i wyróżnia się cieka...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
69 m2
2015
15895406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962012 15895406 Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - wysoki standard, świetna lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko - Łostowice.Z przyjemnością prezentuję nowe mieszkanie do wynajęcia, świeżo wykończone, położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z w...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 550 PLN (65 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15895331 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962010 15895331 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na pięknym, zielonym osiedlu Wolne Miasto Gdańsk, przy ul. Cedrowej w dzielniku Gdańsk Ujeścisko. LOKALIZACJA:...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 850 PLN (60 zł/m2)

2
1
47.6 m2
2016
15895552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961989 15895552 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem w Gdańsku Śródmieście przy ul. Szafarnia.LOKALIZACJA:Ulica Szafarnia położona jest w ścisłym centrum Gdańska, nad brzegiem Nowej Motławy, co zapewnia szybki dostęp do n...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
70 m2
2012