• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 235

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15895706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962016 15895706 Oferuję do wynajęcia świeże, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m², położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska tuż przy hotelu Grano, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. Mieszkanie znajduje się w nowym apartame...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 850 PLN (71 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15895705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962011 15895705 Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m², położone przy ul. Słowiańskiej 30 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, Gdańsk Oliwa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2008 roku, na zamkniętym, spoko...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15229987 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka tuż przy lesie- wynajem na rok 13315804 15229987 NieruchomośćW pełni umeblowana kawalerka w stylowej, pełnej klimatu kamienicy. Mieszkanie usytuowane w przyziemiu, z osobnym, niezależnym wejściem. Składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym i łazienki z oknem. W pokoju komplet wypoczynkow...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
1
35 m2
-
15894633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje świeżo wykończone, loggia, widok, winda 27947988 15894633 W pełni urządzone mieszkanie dwupokojowe mieszkanie, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku na Gdańskim Przymorzu. Lokal mieszkalny świeżo po remoncie, z nowymi meblami, gotowy do wprowadzenia się od zaraz.Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 250 PLN (81 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15886012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje do wynajęcia | Gdańsk Orunia 27746198 15886012 ATRAKCYJNE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA - GDAŃSK ORUNIA!Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,0 m², zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Gdańska. Nieruchomość wyróżnia się niepowtarzalnym, artystycznym stylem oraz funk...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
1974
15895071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27957079 15895071 Na wynajem przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 48,75 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska – w kameralnej Rezydencji Marina.Zaledwie kilka minut spacerem od plaży i mola w Brzeźnie. To lokaliz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (78 zł/m2)

2
-
48.75 m2
2012
15893612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27915099 15893612 Na wynajem przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 83 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska – w kameralnej Rezydencji Marina.Zaledwie kilka minut spacerem od plaży i mola w Brzeźnie. To lokalizacj...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 000 PLN (60 zł/m2)

3
-
83 m2
-
15841666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajem 46,3m2, 2 pokoje 26792524 15841666 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa wynajem wyjątkowa nieruchomość urządzona ze smakiem, wykończona materiałami wysokiej jakości, położona zaledwie 8 minut samochodem od Starego Miasta w Gdańsku.Nieruchomość znajduje się na Osiedlu Pomarańczow...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2005
15767306 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowa kawalerka obok ECS 25522305 15767306 Na wynajem nowe, widne, przytulne, mieszkanie położone w inwestycji Żurawie, położone w Śródmieściu Gdańska.Loka mieści się na 3 piętrze, na które dostaniesz się cichobieżna windą. Ma powierzchnie 25 m2 składa się z z pokoju z aneksem kuchennym z wyj...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (100 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15881485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pok. z balkonem + miejsce parkingowe w hali 27633560 15881485 Piękne, świeżo wykończone, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w nowo powstałej inwestycji Doki w Gdańsku Śródmieście. Idealne mieszkanie do zamieszkania na nowym osiedlu z bezpośrednim dostępem do Starego Miasta a jednocześnie znaj...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 250 PLN (71 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15889334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kompaktowe 2 pok, balkon, parking, blisko tramwaj 27847144 15889334 Do wynajmu długoterminowego oferujemy mieszkanie  dwupokojowe o powierzchni 34,30 m2, z balkonem, znajdujące się na ostatnim, czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie znajduje się na gdańskim Ujeścisku, przy ul. Kołodzieja, na lubian...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (71 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15881484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pok. z balkonem + miejsce parkingowe w hali 27633559 15881484 Piękne, świeżo wykończone, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w nowo powstałej inwestycji Doki w Gdańsku Śródmieście. Idealne mieszkanie do zamieszkania na nowym osiedlu z bezpośrednim dostępem do Starego Miasta a jednocześnie znaj...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 250 PLN (71 zł/m2)

3
1
60 m2
2025