• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Gdynia

Znalezionych ofert: 137

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

9830007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie bezczynszowe dwupokojowe z aneksem kuchennym 298101 9830007 Bezczynszowe mieszkanie. Bardzo jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, z widokiem na panoramę Gdyni, skosy. 2 piętro: - sypialnia z 2 osobowym łóżkiem; - pokój z aneksem kuchennym jasny i słoneczny, wyposażony m. inn. w rozkła...

Gdynia (Mały Kack), ul. Sochaczewska 16a

2 600 PLN (65 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15852501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem | Orłowo 27035338 15852501 Na wynajem mieszkanie w domu 4-lokalowym, znajdującym się w Gdyni Orłowo, przy ul. Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na piętrze, jest dwustronne, z dużymi pomieszczeniami.2 duże pokoje, salon z wyjściem na taras od strony zachodniej, kuchnia z oknem...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (40 zł/m2)

2
-
60 m2
1960
15852502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem | Orłowo 27035339 15852502 Na wynajem mieszkanie w domu 4-lokalowym, znajdującym się w Gdyni Orłowo, przy ul. Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na piętrze, jest dwustronne, z dużymi pomieszczeniami.2 duże pokoje, kuchnia z oknem, łazienka oraz zabudowany korytarz. Dla mieszka...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (40 zł/m2)

2
-
60 m2
1960
15866946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje na wynajem 27332540 15866946 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Do wynajęcia wyjątkowy, zupełnie nowy apartament położony na 11 piętrze prestiżowej inwestycji Portova od Invest Komfortu, w samym sercu Gdyni. To propozycja dla osób cen...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 500 PLN (74 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15891095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
mieszkanie około 7 minut od morza 27886240 15891095 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSENa wynajem jasne, trzypokojowe (pierwotnie czteropokojowe) mieszkanie w pasie nadmorskim w Gdyni.W skład nieruchomości o powierzchni całkowitej 73,20 m2 wraz z powierzchnia pomieszczenia pr...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 499 PLN (48 zł/m2)

3
-
73 m2
1990
15820748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje Gdynia Pogórze, okolice Shiraz Park 26638033 15820748 Oferuję do wynajęcia mieszkanie w Pogórzu (praktycznie Gdyni Pogórzu) - Shiraz Park.Mieszkanie o powierzchni 44 m2 z dużym balkonem, miejscem postojowym przed budynkiem. III piętro z windą.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni ...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (55 zł/m2)

2
1
44 m2
2014
15761349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25380773 15761349 Posiadamy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,00 m2 przy ul. Filipkowskiego położone na terenie dzielnicy Gdynia Zachód (Gdynia Chwarzno) Rok oddania inwestycji do użytkowania: 2017 Piętro: drugie Liczba pokoi: 2, jednopoziomowe Wykończen...

Gdynia (Chwarzno) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
12377857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22033245 12377857 Posiadamy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Wzgórze Świętego Maksymiliana przy ul. Matejki.Salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka z toaletą 9 piętro. Balkon z przepięknym widokiem na Zatokę Gdańską.Wszystkie pomieszczenia są pełni u...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 250 PLN (42 zł/m2)

2
1
54 m2
-
15871825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27476223 15871825 Oferta bez prowizji. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 87m2 położone w Gdyni Orłowie. Lokal znajduje się w sąsiedztwie CH Klif, stacji SKM Orłowo.Mieszkanie składa się z trzech pokoi, dwóch łazienek, garderoby oraz kuchni.Czynsz najmu 4200 zł plus ...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 200 PLN (48 zł/m2)

3
2
87 m2
-
15881690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27644396 15881690 Do wynajęcia 3 pok., umeblowane mieszkanie w Orłowie blisko CH KLIF.Do wynajęcia jest duże, umeblowane i wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku przy ul. Olchowej w Gdyni Orłowie.Mieszkanie składa się z umeblowanego salonu, oddzielnej kuchni, dwóc...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 200 PLN (49 zł/m2)

3
2
85 m2
-
15855904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27077540 15855904 Mieszkanie do wynajęcia – Gdynia Mały Kack, nowe osiedleDo wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku na nowym, spokojnym osiedlu w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Lokal posiada korzystną ekspozycję południowo-zachodnią, ...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15791144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25984938 15791144 Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie blisko Centrum Gdyni!Oferujemy do wynajęcia duże, słoneczne mieszkanie o powierzchni 80 m², zlokalizowane na III piętrze, czterokondygnacyjnej kamienicy w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni Działki Leśne, przy ul....

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 900 PLN (36 zł/m2)

3
1
80 m2
1935