• Nieruchomości na wynajem
Brak zdjęcie dla tego ogłoszenia

Mokotów/3 pokoje/Eleganckie/Atrakcyjna lokalizacja

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 62m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 7 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2022

Opis szczegółowy

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62  m2 z balkonem oraz prywatnym ogródkiem usytuowane na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe znajdujące się w garażu podziemnym. Mieszkanie jest jednopoziomowe oraz posiada przestronny ogródek 86m2.

Układ mieszkania
-przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon oraz ogródek
-komfortowa sypialnia z dużą szafą w zabudowie
-elegancka łazienka z wanną i funkcją prysznica
-przestronny przedpokój z licznymi szafami i miejscami do przechowywania
-balkon 12 m²
-prywatny ogródek 86 m²
-2 miejsca postojowe w garażu podziemnym

Infrastruktura i udogodnienia
W okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze, punkty usługowe, restauracje, które zapewniają wygodę codziennego życia.

Lokalizacja
To doskonała oferta dla osób szukających komfortowego miejsca do życia w spokojnej okolicy, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej i dogodnej komunikacji do centrum Warszawy. 

Standard i wyposażenie
bardzo wysoki standard wykończenia
nowoczesna kuchnia z pełnym wyposażeniem AGD wysokiej klasy: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap
salon: wygodne meble wypoczynkowe, telewizor, klimatyzacja
sypialnia: pojemna szafa w zabudowie
łazienka: wanna z funkcją prysznica, pralka
designerskie oświetlenie w całym mieszkaniu
liczne zabudowy stolarskie wykonane na wymiar
osiedle zamknięte z ochroną
starannie zaprojektowane i utrzymane tereny zielone na terenie inwestycji

Opłaty:
- 7000 zł + czynsz administracyjny (około 1192 zł - zawiera wodę i ogrzewanie)
- prąd płatny wg zużycia
- Internet we własnym zakresie
- Kaucja 10 000 zł.

Najem Okazjonalny
Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji!

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890039
  • Data publikacji: 12 maja 2026 23:22 (10 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa ,
Karolina Osóbka

Karolina Osóbka

+48XXXXXX311
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Warszawa

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15890039

7 000 PLN

113 zł/m2
Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Karolina Osóbka

+48574099311

Główne cechy:

  • Powierzchnia 62m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2022

Opis - Mokotów/3 pokoje/Eleganckie/Atrakcyjna lokalizacja

Układ mieszkania
-komfortowa sypialnia z dużą szafą w zabudowie
-elegancka łazienka z wanną i funkcją prysznica
-balkon 12 m²
-prywatny ogródek 86 m²
-2 miejsca postojowe w garażu podziemnym

Infrastruktura i udogodnienia

Lokalizacja

Standard i wyposażenie
bardzo wysoki standard wykończenia
salon: wygodne meble wypoczynkowe, telewizor, klimatyzacja
sypialnia: pojemna szafa w zabudowie
łazienka: wanna z funkcją prysznica, pralka
designerskie oświetlenie w całym mieszkaniu