- Nieruchomości na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 191m2
- Rodzaj Lokal biurowy
- Cena 11 880 PLN
- MiastoGdynia
- Rok budowy2014
Opis szczegółowy
Oferujemy na wynajem niezależną powierzchnię biurową mieszczącą się w nowoczesnym, kameralnym budynku biurowym.
Powierzchnia netto biura (bez części wspólnych) wynosi 178,34 m2 i została podzielona na dwa duże pomieszczenia o powierzchniach 96 m2 i 58 m2, wydzielono także kuchnię do wyłącznej dyspozycji najemcy. Biuro jest bardzo jasne i dobrze doświetlone.
Lokal nie jest umeblowany, załączone zdjęcia przedstawiają przykładowe biura w budynku, a widoczne wyposażenie stanowi własność najemcy.
Ogrzewanie i chłodzenie za pomocą klimakonwektorów, otwierane okna.
Dostęp dla najemców 7/24, recepcja.
Budynek jest zlokalizowany w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Gdynia-Gdańsk, wjazdu na obwodnicę Trójmiasta oraz przystanków SKM i ZKM.
Na miesięczny koszt najmu składają się: czynsz w wysokości 62 zł netto/m2, opłata eksploatacyjna 28 zł netto/m2 oraz media według zużycia.
Możliwość wykupienia miejsca postojowego w hali garażowej, w cenie 350 zł netto/miesiąc, obok budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe miejskiej strefy płatnego parkowania.
Biuro dostępne od sierpnia b.r..
Zapraszamy do obejrzenia i rozmów.
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893186
- Data publikacji: 15 maja 2026 03:07 (10 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11
- Piętro: 6 / 6
Mapa
Pomorskie, Gdynia, Działki leśne ,
Lokal Biurowy na wynajem - Gdynia, Działki Leśne
nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15893186
11 880 PLN
62 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 191m2
- Pokoje 11
- Rok budowy 2014
Opis - Lokal biurowy
Dostęp dla najemców 7/24, recepcja.
Biuro dostępne od sierpnia b.r..
Zapraszamy do obejrzenia i rozmów.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893186
- Data publikacji: 15 maja 2026 03:07 (10 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11
- Piętro: 6 / 6