• Nieruchomości na wynajem

Lokal Komercyjny lokal biurowy

  • Pokoje11
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 50m2
  • Rodzaj Lokal biurowy
  • Cena 5 600 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2018

Opis szczegółowy

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone biuro, idealne dla firm poszukujących funkcjonalnej i reprezentacyjnej przestrzeni do pracy w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy.

Lokal został zaprojektowany z myślą o efektywnej pracy zespołowej oraz spotkaniach biznesowych.

Układ pomieszczeń:
• gabinet z przestrzenią do spotkań
• pokój dla ok. 4 osób
• funkcjonalna, w pełni wyposażona kuchnia
• łazienka
• balkon

Biuro jest w pełni umeblowane i klimatyzowane, co zapewnia komfort pracy przez cały rok.

Atuty:
• gotowe do wejścia - bez dodatkowych nakładów
• klimatyzacja
• zapewniona infrastruktura IT
• miejsce postojowe w garażu podziemnym
• serwis sprzątający w cenie najmu
• odświeżenie/odmalowanie lokalu przed najmem
• możliwość umieszczenia oznaczenia firmy przy wejściu

Budynek:
• ochrona i kontrola dostępu
• zadbane części wspólne

Lokalizacja:
Ul. Kolejowa 47 - doskonała lokalizacja biznesowa, bardzo dobry dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. W pobliżu liczne punkty usługowe, gastronomia oraz infrastruktura miejska.

Warunki najmu:
• czynsz: 5 600 zł / miesiąc
• opłaty eksploatacyjne: dodatkowo
• kaucja: do ustalenia

To idealna propozycja dla firm szukających gotowego, wygodnego biura w atrakcyjnej lokalizacji.

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895569
  • Data publikacji: 19 maja 2026 16:52 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 11
  • Piętro: 1 / 8

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wola ,
Grzegorz Antosz

Grzegorz Antosz

+48XXXXXX968
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Wola

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15895569

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

5 600 PLN

112 zł/m2
Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Grzegorz Antosz

+48535778968

Główne cechy:

  • Powierzchnia 50m2
  • Pokoje 11
  • Rok budowy 2018

Opis - Lokal biurowy

Układ pomieszczeń:
• gabinet z przestrzenią do spotkań
• pokój dla ok. 4 osób
• funkcjonalna, w pełni wyposażona kuchnia
• łazienka
• balkon

Atuty:
• gotowe do wejścia - bez dodatkowych nakładów
• klimatyzacja
• zapewniona infrastruktura IT
• miejsce postojowe w garażu podziemnym
• serwis sprzątający w cenie najmu
• odświeżenie/odmalowanie lokalu przed najmem
• możliwość umieszczenia oznaczenia firmy przy wejściu

Budynek:
• ochrona i kontrola dostępu
• zadbane części wspólne

Lokalizacja:

Warunki najmu:
• czynsz: 5 600 zł / miesiąc
• opłaty eksploatacyjne: dodatkowo
• kaucja: do ustalenia

Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895569