• Nieruchomości na wynajem

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 56m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 3 600 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2022

Opis szczegółowy

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie dla pary | Mokotów | ul. Zwierzyniecka
Zapraszamy do wynajmu komfortowego i funkcjonalnego mieszkania położonego na warszawskim Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej – w spokojnej, zielonej okolicy, która doskonale łączy miejski styl życia z codzienną wygodą. To idealna propozycja przede wszystkim dla par szukających miejsca, w którym od pierwszego dnia można poczuć się jak u siebie.
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodnym i przyjemnym życiu na co dzień. Jasne wnętrza oraz praktyczny układ pomieszczeń tworzą przestrzeń sprzyjającą zarówno wspólnemu spędzaniu czasu, jak i odpoczynkowi po pracy. Możliwość usunięcia części widocznych mebli lub doposażenia.

Układ mieszkania:przestronny salon z aneksem kuchennym,komfortowa sypialnia,łazienka z prysznicem,duża loggia – idealna na poranną kawę lub relaks po długim dniu.Sypialnia została wyposażona w wygodne łóżko, stoliki nocne oraz pojemną szafę, zapewniając komfort oraz dużo miejsca do przechowywania.
Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD, dzięki czemu można od razu cieszyć się gotowaniem i wspólnymi posiłkami bez potrzeby dodatkowego wyposażania mieszkania.
Dodatkowe atuty:miejsce parkingowe w garażu podziemnym,rowerownia dostępna dla mieszkańców,funkcjonalny układ idealny dla jednej osoby lub pary,mieszkanie gotowe do wprowadzenia.Lokalizacja – wszystko pod ręką
Mieszkanie znajduje się na Mokotowie przy ul. Zwierzynieckiej – w lokalizacji zapewniającej wygodne życie i szybki dostęp do najważniejszych punktów usługowych oraz komunikacji miejskiej.
W pobliżu znajdują się:sklepy spożywcze i punkty usługowe,Żabka,szkoły i przedszkola,kawiarnie i restauracje,tereny spacerowe i rekreacyjne,przystanki tramwajowe i autobusowe.Komunikacja:
Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta:przystanki tramwajowe i autobusowe w niedalekiej odległości od budynku,szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy,dojazd komunikacją miejską do centrum zajmuje około 15–20 minut.Koszty najmu:czynsz najmu: 3 600 zł / miesiącczynsz administracyjny: 1 100 zł / miesiącmiejsce parkingowe w garażu podziemnym: 250 zł / miesiąckaucja: 4 950 złZwierzęta są mile widziane – istnieje możliwość najmu z pupilem przy dodatkowym ubezpieczeniu OC najemcy.
Jeżeli szukacie miejsca, które będzie nie tylko mieszkaniem, ale także przytulną przestrzenią do wspólnego życia, odpoczynku i budowania codziennych rytuałów – to mieszkanie może być właśnie dla Was.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897054
  • Data publikacji: 21 maja 2026 16:37 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 7

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Jakub Lichoński

Jakub Lichoński

+48XXXXXX155
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15897054

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

3 600 PLN

64 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Jakub Lichoński

+48576988155

Główne cechy:

  • Powierzchnia 56m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2022