- Nieruchomości na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy
- Pokoje11
- Łazienki-
- Powierzchnia 56m2
- Rodzaj Lokal biurowy
- Cena 4 293 PLN
- MiastoWarszawa
- Rok budowy2013
Opis szczegółowy
Lokal handlowo-usługowy na małe biuro, kiosk, salonik sprzedaży, mały showroom
Witryny.
Koszt najmu:
czynsz: 20 € / 1 mkw koszty eksploatacji: 32,50 PLN / 1 mkw powierzchnia brutto: 59 mkw całkowity miesięczny koszt najmu przy 1 € = 4,21 PLN: 6885 PLN + VAT + woda i energia elektryczna wg liczników
Budynek:
Budynek biurowy standardzie kl. A, jeden z najbardziej lubianych przez najemców na Mokotowie!
nowoczesna architektura efektywne i elastyczne przestrzenie możliwość zmiany aranżacji biur i dopasowania ich do potrzeb najemcyBudynek z certyfikatem BREEAM Very good
Standard techniczny:
światłowód pełne okablowanie czujniki dymu tryskacze kontrola dostępu dwustronne zasilanie uchylne okna BMSkontrola dostępuUdogodnienia:
recepcja piękne lobby udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, prysznice) kantyna fittness fryzjer kiosk bus dla pracownikówW pobliżu szeroki wachlarz usług oraz oferta gastronomiczna.
Lokalizacja:
Dobra komunikacja:
bardzo blisko PKP Służewiec tramwaje co 3-5 minut w godzinach szczytu dobry dojazd do Metra Wierzbno bardzo blisko Lotniska Chopinabus dla pracowników autobusyW pobliżu:
centrum handlowe Galeria Mokotów centrum medyczne Lux Med przedszkole centrum konferencyjne
Warunki handlowe Koszty eksploatacyjne m2 : 32,50 PLN Współ. pow. wspól. (%) : 4,57 % Min. okres najmu (lat) : 5 Parking naziemny - miejsce : 50 EUR Parking podziemny - miejsce : 80 EUR
Standard Klimatyzacja : Tak Wentylacja wymuszona : Nie Otwierane okna : Tak Podwieszane sufity : Tak Podnoszone podłogi : Tak Światłowód : Tak Okablowanie komputerowe : Tak Okablowanie elektryczne : Tak Okablowanie telefoniczne : Tak
Bezpieczeństwo budynku Ochrona : Tak Monitoring : Tak Recepcja : Tak
Bezpieczeństwo Kontrola dostępu : Tak Czujniki dymu : Tak Tryskacze : Nie Alarm : Nie
Informacje o budynku Rok budowy : 2013 Powierzchnia całkowita : 48 000 mkw. Powierzchnia biurowa netto : 45 360 mkw. Powierzchnia typowego piętra : 7 340 m2 Kondygnacje naziemne : 7 Kondygnacje podziemne : 2 Winda : Tak Współ. miejsc parkingowych : 45
Nasze usługi świadczymy w oparciu o umowę pośrednictwa, która gwarantuje Państwu bezpieczeństwo transakcji oraz pełną opiekę naszego doradcy przez cały okres trwania współpracy. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, MAXON Nieruchomości Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność
Cena ofertowa 896 EURO (przyjety kurs:4.7924 z dnia:XXXXX-11) cena w PLN:4293
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897734
- Data publikacji: 22 maja 2026 17:46 (3 godzin temu)
- Liczba pokoi: 11
Mapa
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Lokal Biurowy na wynajem - Warszawa, Mokotów
nieruchomosci-do-wynajecia.pl / 15897734
4 293 PLN
77 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 56m2
- Pokoje 11
- Rok budowy 2013