• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Gdańsk Aniołki

Znalezionych ofert: 6

15349131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny apartament pod wynajem Gdańsk Aniołki 16494000 15349131 Piękny dwupoziomowy apartament pod wynajem w centrum Gdańska Aniołki o powierzchni 117,5 m2. Pomieszczenia- salon - kuchnia- jadalnia- trzy sypialnie- dwie łazienki- garderoba- duży balkonLokalizacja- centrum Gdańskiej dzielnicy Aniołki-. blisko cent...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 300 PLN (54 zł/m2)

4
2
117 m2
1995
15895857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962715 15895857 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15857414 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zamieszkaj jako pierwszy | 2 pokoje | Perspektywa 27122218 15857414 Zamieszkaj jako pierwszy! Świeżo wykończone dwa pokoje w inwestycji Perspektywa dewelopera Eurostyl. Apartament funkcjonalny i komfortowy, znajduje się na 5. piętrze nowego budynku w trzeciej linii zabudowy, który wyposażono w cichobieżną windę, piwn...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 250 PLN (69 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15884106 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowy 94 m² | Parter | 4 miejsca garażowe 27695415 15884106 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Lokal do wynajęcia z ogromnym potencjałem dla przyszłego najemcy.Fantastyczna okolica, z doskonałą komunikacją czyni z lokalu bard...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

10 800 PLN (115 zł/m2)

1
-
94 m2
2025
15862299 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 2 pokoje na wynajem 27223822 15862299 HOT OFERTA W PEPPRHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie,- inwestycja Perspektywa renomowanego dewelopera Eurostyl,- wysoki standard wykończenia i pełne wyposażenie,- ostatnie piętro - więcej prywatności i ciszy,- duży bal...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 250 PLN (68 zł/m2)

2
-
48 m2
2024
15815750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26588350 15815750 homfi ma przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie w pięknej, prestiżowej Inwestycji Invest Komfort w cenionej lokalizacji Gdańska. Dostępne od zaraz. Najem długoterminowy. Przyjazne dzieciom, niestety zwierzęta nie są akcepto...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 600 PLN (52 zł/m2)

3
1
69 m2
2012