• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Katowice

Znalezionych ofert: 191

15491136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757352 15491136 Przedstawiam ofertę wynajęcia lokalu biurowego położonego na pierwszym piętrze w samym Centrum Katowic vis a vis wejścia do Galerii Katowickiej. Lokal: - ok 130m2 - 4 pokoje do każdego osobne wejście z korytarza + jeden pokój jest prz...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

3 100 PLN (24 zł/m2)

11
-
130 m2
-
15491135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757267 15491135 CENTRUM KATOWIC BIUROWIEC KTW I Dostępna powierzchnia biurowa - 2026,8m2 Minimalna powierzchnia najmu 446,8m2 Elastyczne biura od LOFTMILL od 1 biurka WARUNKI KOMERCYJNE: Miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

106 176 PLN (67 zł/m2)

11
-
1580 m2
2022
12788741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1100779 12788741 Katowice - Brynów, CAŁY BIUROWIEC DO WYNAJĘCIA. - Wysoki standard. - Teren ogrodzony, bezpieczny. - Portiernia. - Parking ogólnodostępny. - Parking ogrodzony - ponad 30 samochodów. - Możliwość wynajęcia mniejszych ...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

87 390 PLN (45 zł/m2)

11
-
1942 m2
-
15491182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19757246 15491182 Katowice. Okolice Doliny Trzech stawów. Nowa powierzchnia biurowa przygotowywana pod klienta. - Lokal ma powierzchnię 111,4 m² znajduje się na drugim piętrze, biurowca , składa się z kilku pomieszczeń 2 gabinety, open space, to...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

6 572 PLN (59 zł/m2)

11
-
111 m2
2014
12790828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1102854 12790828 Możliwość aranżacji dużych powierzchni open space od 1000m2 do 4000m2 NOWOCZESNOŚĆ • modernizacja biurowca o wysokim standardzie, z wymienionymi instalacjami, stolarką, elewacją, przebudowaną strefą otoczenia • wydzielone pomiesz...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

78 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
15878861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bażantów 2 pokoje nowoczesne niższe ceny 27601809 15878861 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie pow.40m2, składające się z 2 pokoi, otwartej kuchni , dużej łazienki i przedpokju. Mieszkanie jest słoneczne , gustownie urzadzone i wyposażone. Miejsce parkingowe na terenia zamkniętego osiedla. Czynsz najmu 2300 zł...

Katowice (Ochojec), ul. Bażantów

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15794949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26085677 15794949 Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna 1000 m² - Katowice, Szopienice Oferujemy do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną o powierzchni 1000 m², zlokalizowaną w Katowicach, dzielnica Szopienice. Hala posiada suwnicę, sta...

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15491310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 19757353 15491310 Wysoki standard! VIP! Przedstawiam ofertę wynajmu apartamentu w Katowicach vis a vis Galerii Katowickiej. Lokal o powierzchni ok 200m2 składa się z: - Duże przedpokoju - Pokoju z wyposażonego w kanapę rozkładaną - Dużej sypialni wraz z SAUNĄ! -...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

7 500 PLN (38 zł/m2)

6
-
200 m2
1920
15491123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757268 15491123 CENTRUM KATOWIC BIUROWIEC KTW I Dostępna powierzchnia biurowa - 2026,8m2 Minimalna powierzchnia najmu 446,8m2 Elastyczne biura od LOFTMILL od 1 biurka WARUNKI KOMERCYJNE: Miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

30 024 PLN (67 zł/m2)

11
-
446 m2
2022
15737948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24897653 15737948 Oferta dostępna od zaraz❗ Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania położonego w Katowicach - Centrum ul. Skalna - okolice szpitala MSWiA, Uczelni wyższej AWF, jeden przystanek autobusowy od Centrum Katowic. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15491140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19757239 15491140 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 147 m2 znajdujący się w Katowicach okolice osiedla Witosa, ul Gliwickiej. Lokal składa się z 3 pomieszczeń z możliwością dodatkowego podzielenia powierzchni zgodnie z wymogami najemcy. Budynek znajduje się w doskon...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

2 940 PLN (20 zł/m2)

11
-
147 m2
-
15491105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757283 15491105 CENTRUM KATOWIC BIUROWIEC KTW I Oferta modułu: 322,53m2 WARUNKI KOMERCYJNE: Miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14.50 EUR - powierzchnia handlowa od 30.00 EUR - miesięczny czynsz za parking netto 120.00 EUR - mie...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

18 677 PLN (58 zł/m2)

11
-
322 m2
2022