• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 35

15882020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27654667 15882020 Ładne nowocześnie umeblowane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie znajduje się w ścisłym w centrum miasta na spokojnym, ogrodzonym osiedlu Platany. Os. Platany to nowoczesny kompleks mieszkalny o wysokim standardzie wykońc...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (51 zł/m2)

3
-
65 m2
2018
15780612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25806870 15780612 Kołobrzeg ścisła starówka - na wynajem lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku.W pobliżu lokalu znajdują się inne sklepy, lokale gastronomiczne, kawiarnie, Ratusz i Urząd Miejski, Kat...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 000 PLN (69 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15646473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23222488 15646473 Kołobrzeg centrum ul. Łopuskiego do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 17 m2 położony poniżej poziomu chodnikaLokal nadaje się na biuro, ubezpieczenia, mały sklep i składa się z :- 1 pomieszczenia - toaletaLokal z wejściem z chodnika ( kilka schodków po...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 600 PLN (94 zł/m2)

1
-
17 m2
-
14937888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5127317 14937888 REZERWACJADo wynajęcia lokal użytkowy w Kołobrzegu o pow. 20,10 m2 przy ul. Wojska Polskiego vis a vis sklepu Biedronka. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio przy chodniku stanowiącym uczęszczany ciąg pieszy prowadzący z centrum miasta w kieru...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 300 PLN (115 zł/m2)

2
-
20 m2
-
15311549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15477333 15311549 Kołobrzeg centrum na wynajem lokal użytkowy o pow. 21,5 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Zwycięzców.Lokal II kondygnacyjnyLokal użytkowy składa się z:- pomieszczenia sprzedaży - na piętrze przestrzeń biurowa oraz pomieszczenie wc...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 250 PLN (107 zł/m2)

1
-
21 m2
1968
15554622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21083766 15554622 Kołobrzeg ul. Ratuszowa do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2 usytuowane na I piętrze z balkonem ( loggia).Mieszkanie położone jest w centralnej części kołobrzeskiej starówki przy urzędzie miasta.Odległość do morza ok.1,5 kmMi...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
64 m2
1990
15437538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18541315 15437538 Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą.Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe na zewnątrz budynku pod tzw. chmurką.Projekt Osi...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2012
15890471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27877467 15890471 Oferuje na WYNAJEM  2- pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu przy ulicy Łopuskiego.Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA, CENTRUM MIASTA- DOSTĘPNE OD ZARAZ- Z WIDOKIEM NA PANORAME MIASTA- NISKIE KOSZTA UTRZYMANIANieruchomość złożona z:- przedpo...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
1
54 m2
1970
15872903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27504412 15872903 W Y N A J Ę T E !!!Na długoterminowy wynajem zadbane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2 na III piętrze w budynku znajdującym się w samym centrum Kołobrzegu ze słonecznym balkonem.Nieruchomość składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym- sypialni z wyjś...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2002
15455397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18966382 15455397 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 3 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Platany, przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie opowierzchni 65,41 m2, położone jest na 8 piętrze w budynku z windą.Projekt Osiedla Platany jest niepowtarzalny, cieka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. ppor. Edmunda Łopuskiego

3 300 PLN (50 zł/m2)

3
1
65.41 m2
2018
15436483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 -pok. w centrum Kołobrzegu 18509963 15436483 Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 2 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Bajkowym. Mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone jest na 2 piętrze w budynku z windą Do mieszkania przynależne są 2 miejsca postojowe. Projekt Osiedla Bajkowego jest n...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Mazowiecka Osiedle Bajowe

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
1
52 m2
-
14977569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 5967487 14977569 Mieszkanie w budynku wielorodzinnym - Nowa Starówka przy ul. Gierczak w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony we wszystko co potrzebne.Wynajem tylko długoterminowy - minimum rok.Umowa najmu okazjonalnego podpisanie u Notariusza.Oprócż kwoty najmu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (46 zł/m2)

3
-
65 m2
-